Duyuru

Collapse
No announcement yet.

yardım istiyorum..................

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• asii
    adlı üyemiz yardım istiyorum.................. konusunu başlattı

yardım istiyorum..................

panik atağım 6 aydır ne ilaç kullanıyorum ne doktora gidiyorum en son gittiğimde psikoloğum anneme hastaneye yatmam gerektiğini söylemiş nedeni daraldığım bunaldığım anlarda kendime zarar veriyorum sanki içimde farkı biri var gibi odurumdayken davranşlarıma engel olamıyorum elime ilk geçen şeyle kendime zarar veriyorum ve o an hiç bi acı çekmiyorum aksine sanki hoşuma gidiyor bu durumu yaşayan varsa aranızda yardım etsin etrafımda güvenip yaşadıklarımı anlatcağım kimse yok

• sizofrengi
    replied
    Öncelikle merhaba arkadashım.şizofreni gurubuna yazı yazınca panik atak rahatsızlığından ötürü açıkcası biraz sasırdım.ama neyse.sana psikloğun yatman gerektiğini söylediyse ve sen yatmayıp ilçalarınıda bırakmıssan eger bu çok büyük bi hata olur senin ve ailen için.bi an önce tedavi ol.ve doktorunla görüş.bu sana daha iyi gelecektir emin olabilirsin.önce hastalığını yenebileceğine inan.kendi içinde bitir hastalığını ve doktorun ne diyorsa yap.bence hastaneye de yatabilirsin.çünkü eger daha önemli bi hastalığın varsa tanında konmus olur.hoscaqal.kib.acil şifalar diliyorum!'

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Re: yardım istiyorum..................

Orjinal yazı sahibi: asii
    panik atağım 6 aydır ne ilaç kullanıyorum ne doktora gidiyorum en son gittiğimde psikoloğum anneme hastaneye yatmam gerektiğini söylemiş nedeni daraldığım bunaldığım anlarda kendime zarar veriyorum sanki içimde farkı biri var gibi odurumdayken davranşlarıma engel olamıyorum elime ilk geçen şeyle kendime zarar veriyorum ve o an hiç bi acı çekmiyorum aksine sanki hoşuma gidiyor bu durumu yaşayan varsa aranızda yardım etsin etrafımda güvenip yaşadıklarımı anlatcağım kimse yok
    şizofren başlığına konu açılmış ama şizofren değilsin sanırım..neyse..kendine zarar verdiğinde hissettiğin fiziksel acıya adapte olduğun için otomatikman ruhsal acını unutuyor olabilirsin..bu hoşuna gitmez ama ruhsal acını bir saniyeliğine bile olsa unutman seni rahatlatıyor olabilir..mesela atıyorum benim başım ağrır nezle olurum ve ben bu durumu severim..çünkü fiziksel sıkıntım bana okb belasını unutturur bir süre de olsa..kendime bilerek zarar verdiğim de olmuştur belki hatırlamıyorum..çalışıyor musun okul falan var mı??soruyorum çünkü eğer bir meşgalen yoksa krizler sıklaşıyor çünkü düşünmek için çok zamanın oluyor..hayatını bir şekilde doldurmaya bak derim ben..ben o krizlerimin tavan yaptığı günleri çalışarak arkamda bıraktım..tavsiye ederim..ilaçlarını bırakman çok büyük hata olmuş..hemen doktorunla görüş ve başla.. :cry:

Leave a comment:

• hero_wild
    replied
    kardeş aynı sorun bendede var msn mi ekle konuşalım birbirimize yardımcuı oluruz kartallar_58@hotmail.com

Leave a comment:

• gokche
    replied
    durumunun ilerlemesini ve sonucunda ailene zarar vermeyi istemezsin dimi o anlarda yanında annen olsa ve ona bilmeden zarar versen...

neyse ben açmiyim şom ağzımı...acil doktorunun verdiği tedavi programına katılmalısın...

Leave a comment:

• iris
    replied
    Hastaneye yatmak seni korkutmasın.
    İleride kendini daha kötü hissetmemek için bunu yapmalısın kendin için.

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    :cry: :cry: :cry: :cry: :cry:

Leave a comment:

• MaLTtTt
    replied
    psikolog hastaneye yatman gerektiğini söylemişse hastaneye yatmalısın..Belki ilaç tedavisine başlatır doktor..Bence bir an önce doktora gitmelisin..

Leave a comment:

İşleniyor...
X