Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Düşüncelerim

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• MSTFBKCK
    adlı üyemiz Düşüncelerim konusunu başlattı

Düşüncelerim

Duyduğum selser, benim düşüncelerimmiş, kuruntularımmış...

• Phonema
    replied
    sen ne sanıyordun
    tanrı nın msj larımı ?
    yoksa iblisin
    yoksa düşünceye girebilen senle uğraşan bi kişinin

bunların hepsi fix şizofren seçenekleri hangisi yakın gelirse üzerine giyebilirsin.
    ayrıntıları ben sana veririm.
    paranoyada üzerime yoktur

Leave a comment:

• hkayac
    replied
    düşünmekle kalsa iyi bir süre öyle yaşadım. hastane de kendime gelince biraz korktum gibi. ama bu sefer başka şekilde dagıtmanın yollarını buldum. imzanda yazdıgın gibi.. sürekli çalışan bir beyin... bir türlü böyle düşüncelerden kurtulamıyorsun...

Leave a comment:

• MSTFBKCK
    replied
    Orjinal yazı sahibi: hkayac View Post
    benim de içimde iki kişi vardı sanki. şimdi birinin sesi kesildi gibi. umarım bir daha da geri gelmez. çünkü tehlikeli olandı. hep hadi içelim, gezelim, kaldırımlarda yatalım, her önümüze gelenle yaşayalım diyordu. diğeri de okuyalım, öğrenelim, sabahlara kadar bilimsel çalışmalar yapalım, einstein olalım diyor. şimdi hep o konusuyor ama maalsef çalışamıyorum
    senin duyduğun insanın iki türlü iki tarzda düşünmesi galiba, yani beynin iki lobu aynı anda çalışınca öylemi oluyomuş ne.. bi vicdani sesle karışabiliyomuş vicdanımızın sesi de olabilirmiş.. yani sen bilinç altında bi gezmek içmek gibi şeyler yapmak istediğini düşünüyomuşsun bi de ders çalışmak istiyomuşsun.. bilinçaltı yani.. ama neden bunlar sese dönüşüyo bilmiyorum ama o şeyler zamanında kafada çok büyütüldüğünden olabilir olmayadabilir..

Leave a comment:

• hkayac
    replied
    benim de içimde iki kişi vardı sanki. şimdi birinin sesi kesildi gibi. umarım bir daha da geri gelmez. çünkü tehlikeli olandı. hep hadi içelim, gezelim, kaldırımlarda yatalım, her önümüze gelenle yaşayalım diyordu. diğeri de okuyalım, öğrenelim, sabahlara kadar bilimsel çalışmalar yapalım, einstein olalım diyor. şimdi hep o konusuyor ama maalsef çalışamıyorum

Leave a comment:

• dogu52
    replied
    Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
    evet korkuyorum çünkü şizofreni ömür boyu süren bi hastalık.. ömür boyu ses duymak kendimin intihara sürüklenmesine dahi neden olabilir.. bi de ilk gittiğim hastanede ilaç çetesinde şizofreni yazıyodu..
    Valla bende ilk gittiğimde doktora bana suan fazla güçlü bişi yaşamıyosun ama ağır bir şizofrenide olabilirsin demişdi ben seviniyimmi üzüliyimmi bilemedim çok takmısdım.

Leave a comment:

• MSTFBKCK
    replied
    Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
    şizofreni olmadıgına veya olamayacağına ikna oldugunda büyük bir yük kalkıcak üstünden.....anladıgım kadarıyla şizofren olmaktan korkuyosun çünkü
    evet korkuyorum çünkü şizofreni ömür boyu süren bi hastalık.. ömür boyu ses duymak kendimin intihara sürüklenmesine dahi neden olabilir.. bi de ilk gittiğim hastanede ilaç çetesinde şizofreni yazıyodu..

Leave a comment:

• Lacrymosa.
    replied
    Orjinal yazı sahibi: dıskokralı View Post
    şizofreni olmadıgına veya olamayacağına ikna oldugunda büyük bir yük kalkıcak üstünden.....anladıgım kadarıyla şizofren olmaktan korkuyosun çünkü
    Bencede öyle. Fobini yenersen şizofren olma olasılığını bile unutursun.

Leave a comment:

• dıskokralı
    replied
    Orjinal yazı sahibi: MSTFBKCK View Post
    ailemle konuştum ailem söyledi.. ama hayır, daha bitmedi sorunların hepsi..

Leave a comment:

• MSTFBKCK
    replied
    Orjinal yazı sahibi: abuzettin
    o zaman bütün sorunların halloldu hadi geçmiş olsun .Nerden anladın peki?
    ailemle konuştum ailem söyledi.. ama hayır, daha bitmedi sorunların hepsi..

Leave a comment:

İşleniyor...
X