Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lütfen yardım edin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• boridon
    adlı üyemiz lütfen yardım edin konusunu başlattı

lütfen yardım edin

Mrb, çok sevdiğim bir arkadaşım son 5-6 aydır bir takım davranış bozuklukları sergiliyor. Şizofren olmasından korkuyorum.(tek başınayken karşısında biri varmış gibi konuşuyor, sabit bir noktaya bakarak dakikalarca kilitleniyor vb...) Doktora götürebilmek için defalarca konuştum ama ikna edemedim. Hep iyi olduğunu bir sorun olmadığını söylüyor . Doktora götürebilmek için ne yaabilirim .çok çaresizim lütfen yardımlarınızı bekliyorum . teşekkürler.

• Milaa
    replied
    Arkadaşınızın durumu ilgi çekmek yada sesli düşünmek dışındaysa karşılığı mutlak piskolojik ama teşhisi siz biz değil bir pisikolog koyması gerekli her kendi kendine mırıldayan konuşan kişi şizofren olsaydı etrafta sağlıklı insan kalmazdı.

Leave a comment:

• anduril
    replied
    Orjinal yazı sahibi: yasi View Post
    Şimdi de bunu mu buldun kafaya takacak?
    Bırakta herkes işini yapsın..
    bu laf bana mıydı?

Leave a comment:

• yasi
    replied
    Şimdi de bunu mu buldun kafaya takacak?
    Bırakta herkes işini yapsın..

Leave a comment:

• anduril
    replied
    Yahu arkadaşlar gerçekten kimse mi forum kurallarını okumuyor.. hadi üye olurken okumadınız sonradan da mı okumuyorsunuz!

Alıntı yapıyorum:

37. Doğru konu başlığı seçiniz: Yardım istediğiniz mesajlarınızda, "ACİL YARDIM" veya "YARDIMA İHTİYACIM VAR" gibi başlıklar kullanmak yerine, sorunu kısaca belirten başlıkları kullanmalısınız. Düzgün ve açıklayıcı konu başlığına sahip olmayan konular, hem arama işlemini etkinliğini azaltacak, hem de mesajınızın çok daha az kişi tarafından okunmasına neden olacaktır.

Leave a comment:

• boridon
    replied
    Sonunda kabul etti arkadaşım yorum yapan herkese teşekkür ederim

Leave a comment:

• dıskokralı
    replied
    Orjinal yazı sahibi: boridon View Post
    Doktora gitmesi gerekiyor bu çok açık. Ama o sorun olmadığını söyleyip doktora gitmekten kaçınıyor .

evet takıntılı paranoyalı ve öfkeli olabilir....sabit bir yere bakıp konusmaması onunla ilgilidr...tabii geçmişi vardır...

Leave a comment:

• Olric
    replied
    Vay be bu kadar vefakar arkadaş kaldı mı dünyada,biri de bizim sorunumuzla ilgilenmiyor arkadaş!

Leave a comment:

• boridon
    replied
    Doktora gitmesi gerekiyor bu çok açık. Ama o sorun olmadığını söyleyip doktora gitmekten kaçınıyor .

Leave a comment:

• imparator
    replied
    Geçmişinde kafasına taktığı kabullenemediği sorunları vardır. Beyninde kimyasal bozulma vardır veya canı sıkılıyordur ilgi görmek için bu tür oyunlar yapıyordur.

Fazla bilinç dışı baskıları ile kavga etmesin. Beyin her Allahın günü o kadar çatışmayı kaldıramaz. Terazi bozulur.

Doktora gitsin.

Leave a comment:

İşleniyor...
X