Duyuru

Collapse
No announcement yet.

deneyimlerinizden akan fikirlerinizi bekliyorum..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• deneyimlerinizden akan fikirlerinizi bekliyorum..

ablam paranoid şizofreni hastalığı geçirdi, sonra hastaneye yattı ve ilaç tedavisine başladı. kötü ve zorlu bir dönem atlattık. fakat sonrasında bende de korku oluşmaya başladı acaba ben de yakalanırmıyım diye. bu benim hayatımı psikolojik açıdan aşırı kontrollü yaşamama sebep oldu. en ufak depresif duruma düştüğümde fikirsel panikle bundan kurtulma çabası içinde oluyorum. bazen şüphelenmem gereken durumlarda bile bunun risk olabileceğini düşünüyorum. psikozlu hastaların, hastalığın nüksetme döneminde bunu kabul etmemeleri de endişe verici geliyor bana. ne yapmam, nasıl düşünmem gerekir sizce?

ablanıza üzüldüm.umarım iyileşir.

Yorum

ablanızı daha iyi bir doktora götürebilirsiniz örneğin yanına ilgi ve sevgi de katarsanız ilerleme kaydedecektir

Yorum

teşekkürler temenniniz için. şu an ablamla ilgili bir problem yok. gayet iyi. ilaç kullanıyor. ben kendim için sormuştum aslında. ama önerinize duble teşekkür tabiki

Yorum

merhaba bence kontrollü olman cok iyi, seninde hasta olma ihtimalin ailesinde hic hasta olmayan birine kiasla yüksek tabi bunu bir uzman daha iyi bilir benim bilgilerim okuduklarimdan gorduklerimden, ailede hasta olan benim, ama kardeşim hem kendisi hem ben cok dikkat edioruz pisikotik belirtiler mi gosterior acaba die, şükür yillardir oyle bir sorunu yok kardeşimin ama tedbiri elden bırakmamak lazim, ablanin yaşadigi zorlu donemi gorunce senin tedirgin olman cok dogal anliorum.

Yorum

İşleniyor...
          X