Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kendi Kendime

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kendi Kendime

Arkadaşlar ben evde yalnızken sık sık kendi kendime konuşurum.Çok konuşkanımdır kimse yokken sıkılırım.İlk başta onun için sanardım ama dün kendi kendime konuşurken 2 kola 2 tost yaptığımı farkettim karşımda birisinin olmadığını bili,yorum ama varmış gibi hissetmek hoşuma gidiyo daha öncede böyle yapardım fakat fazladan kola ve tost yapmazdım.Bu 1-2 kere daha oldu böyle davranmayı bırakmalımıyım ? Yoksa olabilirmi arasıra böyle şeyler ?
    Kafandaki her şeyi yapabilirsin.

Sen şizofren olmuşsun.

Yorum

Teşekkür ederim.

Yorum

şizofren değil o behsettiğin kendi kendine konuşma olayı bendede var doktora bahsettim. şizofren daha çok sesler duyar onlara karşılık cevap veriri dedi sende varmı öyle bişey dedi ben yok dedim eğer sende böyle bir durum varsa uzmana gitmekte fayda var ...
        Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogruyol View Post
          şizofren değil o behsettiğin kendi kendine konuşma olayı bendede var doktora bahsettim. şizofren daha çok sesler duyar onlara karşılık cevap veriri dedi sende varmı öyle bişey dedi ben yok dedim eğer sende böyle bir durum varsa uzmana gitmekte fayda var ...
          Sesler duymuyorumda kendimi fazlamı kaptırdım karşımda birisi varmış gibi konuşmaya fazladan yaptım yemeği ? Saol yinede.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HipHop-59 View Post
            Sesler duymuyorumda kendimi fazlamı kaptırdım karşımda birisi varmış gibi konuşmaya fazladan yaptım yemeği ? Saol yinede.
            ilaç kullanıyorsan içtiğin ilaçlardan oalbilir....
            Tek rakibim AMD", "Rahmetli de X386'ydı", "Bir sana hasretim bir de 3Ghz CPU hızına", "Windows'un ustasıyım Linux un hastasıyım.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogruyol View Post
              ilaç kullanıyorsan içtiğin ilaçlardan oalbilir....
              Onun ilaç kullanmasına gerek yok

Yorum

bende öğretmen olup hayali kişilere ders anlatıyorum

Yorum

şizofreni değil tabikide..

şizofreni bambaşka bişe..yapıyla alakalı dayımda öle kendi kendisiyle konusur hep..ama normal sağlıklı bi insan oda..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: HipHop-59 View Post
                    Teşekkür ederim.
                    Şizofren olmuşsuna teşekkür ederim mi denir ne tebessüm ettim ama.

Bazen olur sanırım konuşkan biriyseniz konuşma ihtiyacını gidermek için kendinizce bir metod gibi bir şey olsa gerek. Teşhis konulması gerekmez illa. Muhtemelen muhabbet o kadar koyuydu ki hazırladığınız şeyi dahi uzattınız bence doğal takmayın. Afiyet olsun "size" bu arada

Yorum

Cok ilginc ... :d

Yorum

bende bazen kendimle konuşurum kendi sorduklarıma kendim cevap veririm bence daha iyi dertlerimi kendime anlatırım insanlara güvenmiyorum insan kendinden başkasına güvenmemeli fazla hiphop bence fazla sorun olmadığı sürece sorun olmaz ama bir yerde dur demeyi bil yani aşırı olursa sınırı aşarsın rahatsızlığa döner
                        Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
                        sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
                          Arkadaşlar ben de kendimle tartışıyorum... Mesela kendi kendimle sohbet ederken birden iki taraflı düşünce üretiyorum.

"Bu kupon tutmaz şu maçtan yatar"
                          -"Ya oğlum neden o maçtan yatsın yenmesi lazım."
                          "Hayır yenemez berabere kalır" ...

Kendi kendimi yerin dibine soktuğum oluyor. Kendi kendimi azarladığım oluyor tuhaf..
                          bendede o çok oluyor böyle transa geçtiğim felan oluyor mesela bende hayali olarak karşıma bi insan alıyorum onla dertleşiyorum kafamın içinde yada eski sevgilimi koyup azarladığım oluyor yada dediğin gibi kendimi azarlayarak yerin dibine sokuyorum sonra bakmışım böyle böyle yarım saat bir saat konuşmuşum ilginç bi durum demekki herkeste varmış bu...
                          Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

İşleniyor...
                          X