Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Şizofreni olabilir miyim?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Şizofreni olabilir miyim?

Arkadaşlar sürekli hayal kuruyorum sanki o olayı yaşıyormuş gibi düşünüyorum ve kendi kendime konusuyorum,karsımda biri varmış gibi diyologlar kuruyorum onu konuşturuyorum sesimi değiştirerek mimikler falan ekliyorum ona.Dışarda falan yapmıyorum yanlız kalınca yapıyorum hep.Sizce şizofreni olabilir miyim ?

Orjinal yazı sahibi: cerniy View Post
    Arkadaşlar sürekli hayal kuruyorum sanki o olayı yaşıyormuş gibi düşünüyorum ve kendi kendime konusuyorum,karsımda biri varmış gibi diyologlar kuruyorum onu konuşturuyorum sesimi değiştirerek mimikler falan ekliyorum ona.Dışarda falan yapmıyorum yanlız kalınca yapıyorum hep.Sizce şizofreni olabilir miyim ?
    YOk değilsin.Ama Bir doktora görün. Aynı durum bende'de var çok yıllardır.Ben toplum içinde'de yapıyorum bunu...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cerniy View Post
      şizofreni böyle bişey değil.. her insan kendi kendine konuşur yalnızken.. taxi driver'da da bu tarz bi sahne.. ama şizofren olduğun anlamına gelmex.. şizofreni çok farklı bi boyut.. mantıksal hiç bi açıklaması olmayan bi boyut.. rahat ol..
      "sen hiçbir işe yaramaz değilsin. Seni senden çalan toplumdur."
      Tezer

http://www.sinirda-hareket-var.blogspot.com/

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bedbin View Post
        YOk değilsin.Ama Bir doktora görün. Aynı durum bende'de var çok yıllardır.Ben toplum içinde'de yapıyorum bunu...
        Teşekkür ederim cevabın için

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kayıp 00 View Post
          şizofreni böyle bişey değil.. her insan kendi kendine konuşur yalnızken.. taxi driver'da da bu tarz bi sahne.. ama şizofren olduğun anlamına gelmex.. şizofreni çok farklı bi boyut.. mantıksal hiç bi açıklaması olmayan bi boyut.. rahat ol..
          Cevapladıgınız için teşekkürler

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kayıp 00 View Post
            Kayıp Taxi driver'daki eleman şizofrendi.

Yorum

İşleniyor...
            X