Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Belki arkadaş olabiliriz...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: poyraz_ View Post
    allah allah nasıl biryer öyle orası ? yanlış anlam merak ettiğimden soruyorum doktorlar benide bir kaç kere hastaneye yatırmak istediler de ortamı merak ettim ben ? zamanın da benim bir amcam İstanbul bakırköyde yattı bize deidğişuydu orda yatmak hapishanede yatmaktan daha zor allah kimseyi düürmesin orda yataken mesela ziyaretçi geliyormuydu yanınıza veya böyle saldırgan haslar varmıyd ?

Amcana katılıyorum, hapishane halt yemiş öyle bir ortamda, dedim ya 2 kez kaçtım, birinde başarılı oldum diye, çok zor zamanlardı, kaçacak delik arıyorsun ama sürekli izliyorlar, kameralar falan, kaçtığım için molaya çıkartmıyorlardı beni, kaçarım diye tekrar, yangın çıkarınca da, diğerlerinden ayırdılar, tuhaf bir hal aldı, kendini öldürmek istesen bile öldüremiyorsun, çünkü el ve ayaklarımı hissedemiyordum ilaçların etkisinden. ziyarete gelen olsalarda ceza için göstermezlerdi, gözlerim şişerdi ağlamaktan,

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ömerfaruk View Post
      tek bir yatakhane vardı, bazen kalabalık olur, insanlar yerde yatardı, ben 2 kez hastaneden kaçtım, biri başarısız oldu yakalandım, bir de yangın çıkardım o yüzden hücreye aldılar, ve ilaç dozunu yükselttiler, pek kalabalıkta değildim, başta zordu alıştım hemen. tek gördüğüm beyaz önlüklü hemşireler, ve hasta bakıcıları, bir de tuhaf doktorlar.
      Allah yardimcin olsun acil şifalar diliyorum.
      Iyi bir insan olduğunuza sizi kim inandırdı?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kuzum_minoush View Post
        Allah yardimcin olsun acil şifalar diliyorum.
        teşekkürler, sorun orada bulunmak değil, neden bulunduğunu bilmemek,

Yorum

teşekkürler, sorun orada bulunmak değil, neden bulunduğunu bilmemek,
          İnşallah ne bi daha oraya ne de o duruma dusmezsin.Simdi nasılsın?

Yorum

Amcana katılıyorum, hapishane halt yemiş öyle bir ortamda, dedim ya 2 kez kaçtım, birinde başarılı oldum diye, çok zor zamanlardı, kaçacak delik arıyorsun ama sürekli izliyorlar, kameralar falan, kaçtığım için molaya çıkartmıyorlardı beni, kaçarım diye tekrar, yangın çıkarınca da, diğerlerinden ayırdılar, tuhaf bir hal aldı, kendini öldürmek istesen bile öldüremiyorsun, çünkü el ve ayaklarımı hissedemiyordum ilaçların etkisinden. ziyarete gelen olsalarda ceza için göstermezlerdi, gözlerim şişerdi ağlamaktan,

ne cezası veriyorlar dı ???

Yorum

İnşallah ne bi daha oraya ne de o duruma dusmezsin.Simdi nasılsın?
              Her hafta bizi heyete çıkarırlardı, durumu değerlendirmek için, orada ne zaman çıkmak istiyorum iyi olduğumu düşünüyorum desem, hep ertelerlerdi. sanırım iyi desem de doğrumu diyorum bilmiyorum. aslında pek iyi değilim, 5. katta ve yanımda ki açık pencere bile bana bazen cehennem oluyor, :/

Yorum

ne cezası veriyorlar dı ???
                her gün 15-20 dk bahçe molası var, eğer kaçmaya çalışırsan ceza yer ve bir daha molaya çıkamazsın,

saldırıda bulunursan birilerine, haftada 2 gün ziyaret saatin iptal olur, annen banan gelsede vıızz göstermezler.

eğer yemekhanede tatsız bir şey yaparsan, yemekleri tek başına yersin, toplumda değil

bir şeye zarar verirsen, televizyon izleyemezsin

ilaç almayı ret edersen, iğneği çakarlar, 2 gün uyursun.

tüm bunları yaparsan zaten hücreden çıkamazsın, orada asla zaman geçmiyor. duşa bile götürmüyorlar, iyiyim desen de inanmazlar, hatta daha fazla doz da ilaç verirler. orada asla sözün geçmez...

Yorum

Her hafta bizi heyete çıkarırlardı, durumu değerlendirmek için, orada ne zaman çıkmak istiyorum iyi olduğumu düşünüyorum desem, hep ertelerlerdi. sanırım iyi desem de doğrumu diyorum bilmiyorum. aslında pek iyi değilim, 5. katta ve yanımda ki açık pencere bile bana bazen cehennem oluyor, :/
                  Seni cikardiklarinda durumun nasildi ne demistin Ne dusunuyorsun pencereyle ilgili ?

Yorum

Seni cikardiklarinda durumun nasildi ne demistin Ne dusunuyorsun pencereyle ilgili ?
                    ben en son yattığımda intihardan dolayı yattım, o yüzden çıkarmaları çok zaman aldı, güvenmeleri gerekiyordu tekrar denemeyeceğime dair. zaten 2 gün ölü gibiydim, sonra baktım meğer yaşıyor muşum. neyse, ne dediğimi hatırlamıyorum çıkarken ama, çıkış için imza attığımı hatırlıyorum, ve ilk defa demir bardakta çağ değilde cam fincanda çay içtiğimi de.

Yorum

her gün 15-20 dk bahçe molası var, eğer kaçmaya çalışırsan ceza yer ve bir daha molaya çıkamazsın,

saldırıda bulunursan birilerine, haftada 2 gün ziyaret saatin iptal olur, annen banan gelsede vıızz göstermezler.

eğer yemekhanede tatsız bir şey yaparsan, yemekleri tek başına yersin, toplumda değil

bir şeye zarar verirsen, televizyon izleyemezsin

ilaç almayı ret edersen, iğneği çakarlar, 2 gün uyursun.

tüm bunları yaparsan zaten hücreden çıkamazsın, orada asla zaman geçmiyor. duşa bile götürmüyorlar, iyiyim desen de inanmazlar, hatta daha fazla doz da ilaç verirler. orada asla sözün geçmez...
                      allah allah orası ne biçim bir yer miş öyle ???
                      peki orda psikolog veya psikiyatris gelip senle hiç konuşmuyormu senin ne derdin var demiyormu ??

Yorum

allah allah orası ne biçim bir yer miş öyle ???
                        peki orda psikolog veya psikiyatris gelip senle hiç konuşmuyormu senin ne derdin var demiyormu ??

İnan bana yüzüme bakan olmuyordu. Çünkü ben saldırgan ve konuşmaya yanaşmıyordum, genelde sorun çıkartıyordum, o yüzden benimle ilaç aracılığı ile anlaşıyorlardı, iğne üstüne iğne, konuşmaya zaman yoktu, uyumaktan. haftada 1 heyet vardı onlar konuşur soru sorarlardı ve zor cevap verirdim, bir hafta boyunca ne adam gibi yürümüşsün, ne konuşmuşsun, ne spor var ne bir şey sürekli ilaç ve uyuyorsun, haliyle sorulara cevap veremiyor insan ilaçların etkisinden sonra inanmıyorlar ne dediğine, onlar da bir garipler. hastabakıcılar cellat gibi zaten, hepsi tırlak, 40 gün boyunca tek damla kola içmedim, istedim getirmediler.

Yorum

İnan bana yüzüme bakan olmuyordu. Çünkü ben saldırgan ve konuşmaya yanaşmıyordum, genelde sorun çıkartıyordum, o yüzden benimle ilaç aracılığı ile anlaşıyorlardı, iğne üstüne iğne, konuşmaya zaman yoktu, uyumaktan. haftada 1 heyet vardı onlar konuşur soru sorarlardı ve zor cevap verirdim, bir hafta boyunca ne adam gibi yürümüşsün, ne konuşmuşsun, ne spor var ne bir şey sürekli ilaç ve uyuyorsun, haliyle sorulara cevap veremiyor insan ilaçların etkisinden sonra inanmıyorlar ne dediğine, onlar da bir garipler. hastabakıcılar cellat gibi zaten, hepsi tırlak, 40 gün boyunca tek damla kola içmedim, istedim getirmediler.

vay vicdansızlar ....

Yorum

vay vicdansızlar ....
                            ama hiç girmemektense bir kez girip çıkmak iyidir, iyi bir deneyim, en azından ne kadar aptal olduklarını anlıyor insan. benim 6 oldu, ve tekrar gireceğimi biliyorum, gözümü açıyorum bakmışım oradayım. elimde değil.

Yorum

Kocaelinden siteye giren 3 kişiden fazla insan olduğunu sanmıyorum.

Yorum

hastanede kadın erkek karışık mı kalıyorsunuz peki ???

Yorum

İşleniyor...
                                X