Duyuru

Collapse
No announcement yet.

şizofren ve alkol..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• şizofren ve alkol..

Arkadaslar aramızda şizofren olupta alkol kullanan arkadaslar varmı acab?

hepiniz sütten çıkmış ak kaşıkmışsınızda benim haberim yokmuş..yeşilaycı dostlarım benim :P

Yorum

Kimse sütten çıkma akkaşık değil Alkol konusunda sorabilirsinnn
      Ay IşIğInDaN KaLbİmDe Bİr GeCe Ve YaLnIzLıK.IşIğI GiZLeR kArAnLıK yOk OLmAz GöLgeLeR.AY IŞIĞINDA SAKLIDIR....

Yorum

kendi yemeğini kendinmi yaparsın?

Yorum

ilaçlarla alkol kötü etkü yapmaz mı :roll:
          just a smile

Yorum

sigara kullanıyorum bazende kola içerim kafein var kolada bişey olmadı şimdiye kadar ama bunlar ilaçın etkisini azaltıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: crystalsun
              ilaçlarla alkol kötü etkü yapmaz mı :roll:
              müdür ilaçların etkisini sevmiyorumki ben azaltğı yönünde bitakım söylentiler var ama nekadar doğru bilemiyorum dostum...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hodmaynssmoyh
                sigara kullanıyorum bazende kola içerim kafein var kolada bişey olmadı şimdiye kadar ama bunlar ilaçın etkisini azaltıyor
                ben akşamları sigara kullanıyorum sabahları sigara kullanmıyorum cola içiyorum bende güzel oluyor...afiyet olsun dostum.

Yorum

alkolü bilmiyorum yılbaşlarında bir kadeh içiyorum ama kafamı karıştıyor başka da bir işe yaramıyor sigara diyosan günde 2 paket içiyorum ve azaltmayıda düşünmüyorum sigarayıda içmesen de olur da nereye kadar içmiycen kaç yıl?

Yorum

ilaç aldıktan sonra alkol alırsanız ilaçların hiçbir etkisi kalmaz arkadaşlar

Yorum

İşleniyor...
                    X