Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ADINI KOYAMADIM-YARDIM EDİN

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ADINI KOYAMADIM-YARDIM EDİN

arkadaşlar geçen gün ders çalışıodum sıkıldım ve ara verdim tam koridorda yürüodum ki-dier odaya geçmek için
    birden fortmanto-biçimi kocaman dolbımız bi sallandı
    anlatamam size--depremle falan alakalı değil sanki biri salladı-evde kimse yoktu(öyle korktum ki)
    bidaha böyle bişe olmadı
    SİZCE NEDEN OLABİLİR

ewde kimsenin olmaması seni baştan beri ürkütmüş we sinirlerinin gerilmesine neden olmuş olabilir..bunun sonucunda belki sadece anlık bir algı yanılması yaşamış olabilirsin..günün stresi, yorgunluk wb. bile bunun sebebi olmuş olabilir..ilk defa olmuşsa endişelenmemeni, tekrarlanırsa weya farklı şekillerde aynı temelde olaylar yaşarsan yardım almanı öneririm..

Yorum

yaşın kaç ilk defa mı oluyor?
      -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

evet ilk defa bööle bişey yaşadım
        16 yaşındayım
        anneme anlattığımda yorgunluk derslerden bunalmışsın dedi

Yorum

bak işte kafana takma...
          derslerine ii çalış arada spor yap ,arkadaşlarınla ailenle vakit geçir
          -O Seyyıdınden Kacan bir kole...SnN

Yorum

psikolojik de olabilir bazı yaratılar tarafından da yapılmış olabilir(üç harfliler). bbanada oldu bi kere ama ben o zmn onlara kafayı takmıştım. sürekli bir kokru içerisnde tetikteydim. ve sallandıını gördüm yani psikolojik de olabilir.insna kendi kendini de korkutabilir. gerçektende olabilir :!: bence sen ehr ihtimale karşı ayetel kürsi nas felan oku..
            yüreğim seni çok sevdi...

Yorum

tamamen algisal bir yanilsamadir. 3 harfli yaratiklar falan isin suslu hikaye kismi. merak edicek bisey yok. tekrar boyle seyler yasarsan o zaman annenle tekrar konus bence.

Yorum

svharley...yazdıklarını okuyunca..içimden hasta olmaya ne kadarda meraklıyız dedim...
                ilk defa yaşamıssın...yani olur öyle seyler...yorgunluktan stresten uykusuzluktan vucudun farklı tepkiler verebilir...
                eger sürekli böyle seyler olursa ve artmaya devam ederse o zaman
                acilen doktora danıs...

Yorum

daha hiç bir kötülüğün sana yaklaşamıyacağı yaştasın canım sen
                  hele şizofrenle nasıl bir bağlantı kurdun da gelip buraya yazdın onuda anlamış değilim..!

dolap sallanır, kapılar çarpar, perde havalanır, biri arkandan geliyor gibi olur..
                  olurda olur :lol:

bi bardak su içersin bide damağına çentik atarsın şöyle kuvvetlice tamam işte yürü git

Yorum

YOK YHA ŞİZOFRENİ İLE BAĞDAŞTIRDIIMDAN DEĞİL Bİ AN AKLIMA GELDİ ONDAN
                    YAZDILARINIZA ÇOK GÜLDÜM
                    MORAL DESTEĞİ İÇİN SAOLUN

Yorum

biliorum banada oldu ck kotu bişy bn adını gazenfer koydum gldimi cıglık atıorum gazenfer kacıo:S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sierra
                        biliorum banada oldu ck kotu bişy bn adını gazenfer koydum gldimi cıglık atıorum gazenfer kacıo:S
                        alemsiniz .cok guldurdunuz beni:lol: :lol: :lol:
                        Hayat Dediğin, Allah İçin Değilse; Ne Çıkar Kainat Önünde Eğilse!...

Yorum

gazenfer ha süper yha

Yorum

Psişik bir hadise de söz konusu tabii...
                            <div>Tabii bir insan olmak.</div>

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cimcime bekliyor
                              daha hiç bir kötülüğün sana yaklaşamıyacağı yaştasın canım sen
                              hele şizofrenle nasıl bir bağlantı kurdun da gelip buraya yazdın onuda anlamış değilim..!

dolap sallanır, kapılar çarpar, perde havalanır, biri arkandan geliyor gibi olur..
                              olurda olur :lol:

bi bardak su içersin bide damağına çentik atarsın şöyle kuvvetlice tamam işte yürü git
                              "olur da olur" kısmı cok komikti
                              Tek dönümsün ömrüm...

Yorum

İşleniyor...
                              X