Duyuru

Collapse
No announcement yet.

şizofrenlerin buluşma sayfası

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: bydead
    bu saydığın sıkıntılar yanlız şizfrenlerde yok yolda giderken birileri hakkımızda konusuyrmus gibi guluyrmus gibi kendimizi farklı yada deli gibi görme gibi dünyayı tuhaf görme ve paranoya halleri gibi şüphe halleri gibi sorun yaşıyan herkes şizofren olmuyr tabi bunun bir ayrımı var ama doktorlar haricinde kimse bılmıyr sanırım.geçmiş olsun herkese...

Tabiki sadece bu belirtilerle şizofren olunmuyor bu yazdığın belirtilerin hepsi bende var ve ayrıca benim kulağıma benimle dalga geçen bana emir veren sesler geliyor evde yanıbasımda duran kara kediler görüyorum bazen nesneleri özel güçlerimle hareket ettirdiğimi bile düşündüğüm oluyor bazen evin içinde birşeyleri hareket ederken görüyorum konuşma bozukluklarım oluyor evden hiç dışarıya çıkamıyorum takip ediliyorum gibi düşünlerim var ama tabiki bunu doktorumla çok konuştum şizofren olmadığımı iddia ettim ama sürekli bana sen şizofrensin diyor ama ben inanmıyorum zamanla kabul etmeye başladım zaten doktorlar sayesinde insanlar bilinçleniyor...

Yorum

ya bende dısarı cıktıımda herkesi sizofren sanıyorum ciddi ciddi

şimdi sen nasılsan karsındakınıde öle görürsün die bi atasözü geldi aklıma

ama simdi anlatmaya baslasam koparsınız

segilim vardı bitane su popüler bi site var yüz kitabı türkçesi nese orda cokta popüler testler var siteye giren napcanı sasırıp deli gibi test cözüyo ende onlardan biriyken sevgilim buna takılmıs sora bende takılmaya basladım sizce kim sizofren yok hayatımdakı insanımı arıyomusum yok ne tur bera.......... ay anlatırken yoruldum yahu nese yoırumlarını zı beklıorum

Yorum

ya bide girdiiniz ortamlara bakın takıldınız insanlara beyninize hükmetmek sizin elinizde oysa baskalarıda hükmediyor olabilir

sizofrenı olayının sınırına kadar gelmıs bı ınsanım bende bu nedenle yapılaması gereken sızı encok etkıleyen seyın ne oldunu bulmak ve aslında encok kendınızın önemını kavramak arkadaslar ...

Yorum

şizobaba

crazy emre bak hastalığı kabul etmek çok önemli ben kabul ettim ve biraz olsun acım dindi boyun eğme ama bide hayatını bir kağıda dök ve oku iyi geleceğini göreceksin yani hastalıktan önceki halin hastalığa giriş yaşayış yaz bir kağıda oku iyi gelir

Yorum

nerede bu şizofrenler sanırım hepsi iyileşti.

Yorum

İşleniyor...
            X