Duyuru

Collapse
No announcement yet.

OKULUM NOLCAK DİYENLER:(

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• OKULUM NOLCAK DİYENLER:(

ben yeni üye oldum bu8 isteyi yeni keşfettim.3 ay oldu şizofren olduğumu öğreneli.ve okulumu dondurduk gazi maliyede okuyodum son sınıftım.şimdi ders kitaplarını karşıma aldığımda gözlerimden yaşlar gelior.hiçbir şey anlamıorum.bacaklarım titrior,zihnim eski hızını yitrmiş durumda .nolur tecrübeli arkadaşlarım bana yardımcı olsun fikirleriyle.

Ben şizofrene 17 yasında yakalandım suanda 19 yasındayım ve liseyi bırakmak zorunda kaldım benim için suan okul hayatı bitmiş durumda ama sağlığın okuldan daha önemli olduğunu düşünüyorum iyi olduktan sonra devam edebilirsin....

Yorum

benimde şizofreni yüzünden 2 senem boşa gitti

Yorum

CRAZY_32 EMRE ilaçların yan etkisi madem yok oldu neden okula başlamıosun merak ettim

Yorum

slm

aycaammm, ilaçlarını düzenli kullan ve sabırlı olmanı tavsiye ederim, zamanla düzeleceksin,ben 1 sene çektim ama sonrası benim açımdan acaip rahattı, 2.5 senedir ilaç kullanıyorum ve şu anda acaip iyiyim.

Yorum

15 yaşımda paranoid tip şizofreni ile tanıştım. Şu an zyprexa ile devam ediyorum hayatıma. Okul başarım çok düştü ama berbat değil devam ediyorum yani...

Yorum

banada organik olmayan psikotik bozukluk teşhisi kondu benze zyprexa kullanıyorum pozitif belirtiler yok oldu negatif belirtilerde biraz azaldı

Yorum

İşleniyor...
              X