Duyuru

Collapse
No announcement yet.

cok yanlizim benim gibi olan varmi aranizda?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• cok yanlizim benim gibi olan varmi aranizda?

selamlar bende araniza yeni katildim paranoid sizofren henuz ne oldugunu bilmesemde boyle bir hastaligim mevcut 4 kere hastaneye yattim suan ilac kulaniyorum bakalim sonumuz ne olacak benim sorunum arkadasimin olmamasi belcikaya geleli 6 yil oldu ve bunun 4 yili hastalikla gecti dil konusunda cok yetersizim cunku ogrenemedim surekli hastane ilac derken 4 yil gecti bu formu buldum hastaligim hakinda baya bilgi sahibi oldum ama gel gorelimki surekli evde oldugum icin cok yanlizim aranizda benim gibi yada dertlesmek isteyen arkadaslar var ise skaype adresim ssen_ve_ben1 umarim bu sayede dertlesek bir iki arkadas bulablirim cok bunaldim gercekten simdiden ilginiz icin tesekurler iyi gunler...

A.s Benimde sorunum aynı çok yalnızım çookkkkk

Yorum

Hocam avrupa ülkesinde daha serbest olmanız gerekmez mi? Kızlarla filan daha haşır neşir olun, sonuçta daha cürretkar bir ülke..!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: yusuf0032 View Post
        selamlar bende araniza yeni katildim paranoid sizofren henuz ne oldugunu bilmesemde boyle bir hastaligim mevcut 4 kere hastaneye yattim suan ilac kulaniyorum bakalim sonumuz ne olacak benim sorunum arkadasimin olmamasi belcikaya geleli 6 yil oldu ve bunun 4 yili hastalikla gecti dil konusunda cok yetersizim cunku ogrenemedim surekli hastane ilac derken 4 yil gecti bu formu buldum hastaligim hakinda baya bilgi sahibi oldum ama gel gorelimki surekli evde oldugum icin cok yanlizim aranizda benim gibi yada dertlesmek isteyen arkadaslar var ise skaype adresim ssen_ve_ben1 umarim bu sayede dertlesek bir iki arkadas bulablirim cok bunaldim gercekten simdiden ilginiz icin tesekurler iyi gunler...
        Ben de yurtdisinda yasiyorum (Belcika'da da yasadim, su an Hollanda'dayim) ve son 7 yildir sizofreniyim. Ilacimin etkisi olsa gerek (ki doktorum ilaci kullanmaya basladigimdan sonra her seansta sosyallik durumumu sorgular oldu), sosyalligim gelisiyor. Belirli bir iyilesmislikten sonra kendimi disari atar oldum. Canim istemese de haftasonu eglenmeye cikiyorum, sukur bir arkadasim da var bana katilan. Is arkadaslarimin etkinliklerine, yine canim istemese de, katiliyorum. Ozelden konusabiliriz istiyorsan.

Yorum

İşleniyor...
        X