Duyuru

Collapse
No announcement yet.

lanet nasıl başladı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• lanet nasıl başladı

beşinci sınıfın ikinci dönemi cinselliğim iki üç aylığına çalışmaz olmuştu ben huylandım okul çıkışı cinselliğimi bir kıza dayayarak denemek istedim kıza dayanırken kız durumu farketti arkama geçti kulağımı tuttu ben ilk başta hoca zannettim sonra kız önüme geçti kulağımı bırakmadı kapıdan dışarı çıktı ben kapıya alnımı çarptığımı hatırlıyorum ön dişimin yarısı kırılıp elime düştü babama dişimi yaptırmayalım dedim babam illa yaptıralım dedi yedinci sınıfta resim hocasına dedim ki hocam dedim atatürk öleli yüz sene olmuş hâlâ kahrını çekiyoruz dedim hoca da geldi bir tokat attı boğazımı sıktı tırnağıyla boğazımı çizdi seni bu sınıftan iki tane şahit bulurum seni astırırım oğlum dedi ben asılacağım endişesiyle yemek yemeyi azalttım ve bu da bende halsizlik yaptı besin artı oksijen eşittir enerjidir sekizinci sınıfın ikinci dönemi yemekhanede duvardaki bir kağıtta şöyle yazıyordu her gün en az yedi bardak su içmek insanı zinde hissettirir yazıyordu ben yedinci sınıftaki halsizliği suya bağladım ve yemekhanedeki kadının yanında bir arkadaşa dedim ki her gün yedi bardak su içmek insanı zinde hissettiriyormuş o zaman biz de yemeği az yiyelim suyu fazla içelim kendimizi zinde hissedelim dedim yemekhanedeki kadın ondan sonra bana az yemek vermeye başladı sonra çok yemek istedim ama vermedi arkadaşlarıma ve öğretmenlerime kendimi halsiz hissetmeye başladığımı gücümde ve zekamda azalma olduğunu söyledim bunun neden kaynaklanıyor olabileceğini sordum arkadaşlarımla ve öğretmenlerimle aram bozuldu bana benimle konuşmak istemez olmuşlardı bu sırada dişçi ön dişimi yapmayı bitirdi ben okulda kaybettiğim ilgiyi dişçide aradım ve dişçiyi özleyecektim dişçiye daha fazla gidebilmek için dişçiye bütün dişlerim ağrıyor dedim elindeki dişleri oyduğu aleti bütün dişlerime sürtmesini söyledim dişçi sürtmem dedi sürt diye bir bağırdım dişçi ağzımdaki bütün dişleri oydu bir gün dişçinin oyduğu dişimi yaptırırken dişçi ağzıma tükürük emen bir alet koydu ben su azalırsa performansımın düşeceğini düşündüğüm için gece yatmadan önce içebildiğim kadar su içtim o gece bende rüyalanma oldu meni dışarı çıkarken işediğim için idrar içeri girdi muhtemelen meni idrar yolunu tıkadı sabah kalktığımda o idrarı işeyemiyordum işeyebilmek için sabah kalkınca içebildiğim kadar su daha içtim bir sene boyunca işeyemediğim için bir sene boyunca su içmeyi ve yemek yemeyi bırakmıştım bir sene sonra geçti

allah kurtarsın.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
    18.12.2012 - 2015
    ©

Yorum

İşleniyor...
    X