Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Avrupa Birliği ve Ben

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Avrupa Birliği ve Ben

2004 yılından beridir Cloex 500 kullanıyorum.2010 yılında B sürücü ehliyet aldım.2020 de AB uyum yasalarına göre sağlık raporum güncellemem gerekiyor.Benim rahatsızlığımdaki hastalara nasıl sürücü olur raporu verilir.

engelli raporun varsa kardeş sadece yapacağın günümüz koşulları için söylüyorum aile hekimine gidip ordan durumu anlatıp devlet hastanesi uzman doktora görüneceksin durumuna göre
    bakar ya verir yada vermez B sınıfı sürücü olabilir raporunu dikkatli olmalısın bu konuda çok fazla sayıda olamaz raporu veriyorlar yada kamuda felan görevli değilsen eğer fazla uğraşmayım diyorsan gizli bir şekilde özel polikliniklerden sağlam rapor u al bu engelli raprouna ekletmekten daha kolay engelli raporuyla kamu da işe girdiysen biraz sıkıntılı başın ağrır

Yorum

vermezler imkansız

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emperor007 View Post
        engelli raporun varsa kardeş sadece yapacağın günümüz koşulları için söylüyorum aile hekimine gidip ordan durumu anlatıp devlet hastanesi uzman doktora görüneceksin durumuna göre
        bakar ya verir yada vermez B sınıfı sürücü olabilir raporunu dikkatli olmalısın bu konuda çok fazla sayıda olamaz raporu veriyorlar yada kamuda felan görevli değilsen eğer fazla uğraşmayım diyorsan gizli bir şekilde özel polikliniklerden sağlam rapor u al bu engelli raprouna ekletmekten daha kolay engelli raporuyla kamu da işe girdiysen biraz sıkıntılı başın ağrır
        Memde çalışıyorum

Yorum

sürücü ehliyeti için ben sağlık raporu aldım. kolay. sadece göz ve kulak muayenesi var. bir de kan gurubu testi. doktorla hiç görüşmüyorsun. sadece hemşireler yapıyor.
          bir hemşire sadece "şu hastalığın var mı, bu hastalığın var mı, ruh hastalığın var mı" diye sorular soruyor. hepsine "hayır" diyorsun. tamam.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: peacelover View Post
            sürücü ehliyeti için ben sağlık raporu aldım. kolay. sadece göz ve kulak muayenesi var. bir de kan gurubu testi. doktorla hiç görüşmüyorsun. sadece hemşireler yapıyor.
            bir hemşire sadece "şu hastalığın var mı, bu hastalığın var mı, ruh hastalığın var mı" diye sorular soruyor. hepsine "hayır" diyorsun. tamam.
            Özel değilse sizin rahatsızlığınız nedir..?Ben Dürüst olmak zorundayım. Yanlış bilgi verirsem ilerde tamamen ehliyetim alınabilir.Devlet memuruyum...

Yorum

engelli raporun varsa kayıtlarda görülecektir. bu durumda ehliyet alamazsın. yoksa sorun olmaz çünkü ilaç kullanmaya başladıktan sonra zaten ehliyet almışsın.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Azata View Post

Özel değilse sizin rahatsızlığınız nedir..?Ben Dürüst olmak zorundayım. Yanlış bilgi verirsem ilerde tamamen ehliyetim alınabilir.Devlet memuruyum...
                ben hep özel doktora gittim. yani resmi kayıt yok ve emekliyim. bipolar olabilirim.

Yorum

Aslında bilgi kirliliği var 2019 yeni ehliyet almak için harekete geçmeyi düşünüyorum...

Yorum

İşleniyor...
                  X