Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Cİva dolgu

Collapse
X
 • Filtrele
 • Zaman
 • Göster
Clear All
new posts

 • Cİva dolgu

  arkadaşlar ben bi yazı buldum düşüncelerinizi merak ediyorum..

  U.M ilk defa saçlarının dökülmeye başladığını fark ettikten sonra geçen 9 yıl içerisinde uzun sık sık gripal enfeksiyon oluşmakta ve sinüzit komplikasyonu ortaya çıkmaktadır. Ayrıca psikolojik problemler de bu olumsuzluklara eklenmektedir. Yetişkin yaşa geldiği zaman ise kendini ağır bir depresyon tablosunun içinde bulur. Gittiği doktorların hiçbiri tam anlamıyla yardımcı olamamakta ve her şikayet ayrı ayrı değerlendirilip tedavi de ona göre uygulanmaktadır. Hiç kimse bütün bu şikayetlerin aynı nedenden kaynaklandığını düşünmemektedir.

  Nihayet günün birinde diş hekimi P.E 160 hasta üzerinde yapmış olduğu bir çalışma kapsamına U.M yi de alır. Diş hekimi P.E çalışmasında; çürük nedeniyle daha önce amalgam dolgu yaptırıp U.M gibi tedaviye cevap vermeyen değişik şikayetleri olan hastalardaki dolguları çıkartmakta ve hastaların şikayetlerinde bir düzelme olup olmadığını takip etmektedir. Alınan sonuç çarpıcıdır; amalgam dolguların çıkartılmasından sonraki ilk 1 yıl içerisinde hastaların büyük çoğunluğu ( % 83 ) şikayetlerinin "çok iyi" veya "iyi" olduğunu ifade etmişlerdir. Sonuç göstermektedir ki amalgam dolgunun çıkartılması şikayetlerin düzelmesi ve devamlı bir iyileşme sağlamaktadır.

  U.M amalgam dolgularının çıkartılmasından yaklaşık 1.5 sene sonra depresyonunun düzeldiğini baş ağrılarının kalmadığını ifade etmekle kalmıyor daha önceki yıllarda yaşanmaz hale getiren şikayetleri artık yoktur...

  Teşhis : Cıva Zehirlenmesi

  Cıva ihtiva eden amalgam sadece resimde de görüldüğü gibi dişin çürük olan kavitesinde dolgu materyeli olarak kalmayıp vücuda yavaş yavaş yayılarak kronik cıva zehirlenmelerine de neden olabilmektedir. Bu çalışmalar ile paralel olarak cıva zehirlenmesi ile ilgili diğer bazı yayınları da özetliyecek olursak;Hayvan deneyleri göstermiştir ki böbrekler ve diş etlerinde cıva birikimlerine rastlanmış ve koyunlarda böbrek fonksiyonları % 50 oranında yavaşlamıştır.
  İnsanlar üzerinde yapılan otopsi çalışmalarından sonra beyin ve böbreklerde cıva birikimleri tespit edilmiş ve kişinin ağzında ne kadar fazla miktarda amalgam dolgu varsa o oranda da beyin ve böbreklerde fazla cıva bulunmuştur.
  Hannes Stähelin ve Gianfranco Olivieri isimli araştırmacılar daha önce amalgam kullanılarak dolgu yaptırmış olan ölmüş Alzheimer hastalarının normal insanlarla kıyaslanmasında laboratuvar çalışmaları ile göstermişlerdir ki cıva Alzheimer hastalığı oluşmasında önemli rol oynamaktadır. Ayrıca Parkinson ve MS konusunda da araştırmalar devam etmektedir.
  Ayrıca cıva anne karnında iken bebeği de olumsuz etkilemektedir ve anne ne kadar cok miktarda amalgam taşıyorsa plasenta ve anne sütü de o kadar fazla etkilenmektedir.
  MadCrack3r isimli Üye şimdilik offline konumundadır Alıntı ile Cevapla

 • #2
  ayrıca şu yazıyı da buldum internetten:

  Turk vatandaslar,Sizofreni diye bir hastalik yok. Bu hastalik ilac satmak icin ilac fabrikalari tarafindan kiralanan mafyalar tarafindan yaratiliyor. Bu hastaliga yakalananlarin kisilerin dislerinde civa dolgu var. Civa dolgu bir alici olarak gorev aliyor. Bu isi yapan mafya disteki dolguyu yoresel cizgi bulucusu ile tespit ediyor. Duyulan sesler ve algilanan goruntuler de digital microdalga yolliyicisi ve bu dolgu araciligi ile dis sinirine oradanda beyine, orta kulaga ve goze naklediliyor. Dislerinizdeki civa dolgulari cikartirin ve yerine beyaz dolgu yaptirin. Bu isi yapan mafya cok buyuk bir mafya. Her ulkeden ve her dilden konusanlar var. Her biri insanlik disi bir kopek. Adeta bir suluk gibi insanlari hasta edip onlarin sirtindan geciniyorlar. Bu hayvanlari yok etmenin tek yolu bu insanlarin isini bozmak. Lutfen bu haberi yayin. Dislerinizdeki civa dolgulari cikartirin ve sizofreni olmayin. Sizofreni yapan mafya kopeklerini yok edin. SaygilarSonsel Gokhan Tartan http://www.network54.com/Forum/29274....dml?id=216407 http://www.turksagenda.nl/agenda.php...truthofsky.com

  Yorum


  • #3
   Bu yazıların olasılık ihtimalleri var ama herkes için aynı değil.Benim babamda hem şizofren hemde parkinson vardı.Ama hiç dişinde dolgu yoktu.Direkt bağlantı kurulamaz ama bahsettiğiniz gibi istisna örneklerde çıkabilir.
   Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

   Yorum

   İşleniyor...
   X