Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Merhaba arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Merhaba arkadaşlar yardımcı olurmusunuz

Hepinize merhaba arkadaşlar.
    Ben sizinle bir sıkıntımı paylaşmak ve bilenlerin bana yardımcı olmasını istiyorum.

iki gün önce telefonda konusurken orda olmayan birinin sesini duydum ama o kişinin konustuğum kişinin yanında olması imkansızdı ben karsılasınca sordum konustuğum kişiye dedimki ......'nın sesini telefonunuza mı kaydettiniz hayır dedi ama ben sesini duydum konustu dedim sen delirmişsin doktora git diye tepki gördüm

aynı zamanda o sesini duyduğum kişi de geçen gün beni takiip etmişti ama ısrarla takip etmediğini söyleyip ana bacı herşeyi üzerine yemin etti. bunun gibi birkaç olay daha var düşünmeye başladım acaba bendemi hayal dünyasında yaşamaya başladım. belki de gerçekten beni takip etmedi sesini duymadım belkide ama bana göre duydum onun sesiydi takip de etti. Sİzce bana noluyo olabilir benimle aynı durumu yaşayan arkadaşlardan bi öneri bekliyorum . Şimdiden teşekkr ederim
    Nefret ediyorum ben ben olduğuma
    Hayatımda bir de sen olduğuna

doktora anlatsan daha iii olur acilinden hemde.

Yorum

çok merak ediyorsan bir psikiyatriye gidip açılabilirsin .önemli bir şey yoktur.merak etme.varsadaa boşver tedavisi var.

Yorum

ses çok temiz (televizyon sesi gibi) netse hemen bir uzmana başvur bence

Yorum

sesini duydugun ya da seni takip eden kişiyle ilgili bi yaşantın, düşüncelerin ,kurguların varsa bunlar bilinç altının oyunları olabilir. ama durduk yerde hiç düşünmeden bu şekilde sesler duyuyorsan bi doktorla görüşmek en iyisi olur. ama hemen kendini ben onarmalim diyerek etiketleme. net bi bilgin olmadan kendine hastalık yakıştırma. bilinçaltı çok karmaşık bi sistem kimbilir neden böyle oldu. çok basit bi neden de olabilir. kolay gelsin kendine iyi bak.

Yorum

arkadaşım bir uzmana görünsen iyi edersin genede kafana fazla birşey takma diyorum

Yorum

İşleniyor...
            X