Duyuru

Collapse
No announcement yet.

o da gitti...:((

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: nills View Post
    gün geçtikçe hafifliyeceğine daha çok canım yanıyor..nasıl geçecek bu durum..
    Kızım degermı senı zor gunde bırakıp gıden bırı ıcın... Kendı hayatına bak sevgılısız yasamayı da ogren bız arkandayız tum kızlar!

Yorum

Zaman her şeyin ilacıdır. Yaptığı şey hiç doğru değil, düşünmeden hareket etmiş. sana acı çektirmeye ne hakkı var ki?
      Umarım bir hata yapıp o kişiyle tekrar birlikte olmazsın...
      Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

Kalp yaraları bir zaman sonra nasır bağlıyor,nasır bağladıktan sonra da asla o acıları eskisi gibi hissedemiyorsun,üzülüyosun belki ama artık o kadar da acıtmıyor kalp yaraları,tek tesellim bu olabilir...

Yorum

çok saolun arklar yorumlarınız için..herhangi bi gelişme olmadı..ben kesinlikle aramam zaten bu saatten sonra..
          bundan böle hep yek.. ewet zaman herşeyin ilacı artık kendimi daha ii hissediyorum..
          kimseye değmiyor çünkü..bana yine bi ben kalıo dönüp baktığımda...
          onunda cezasız kalmayacağını düşünüyorum...en azndan bana yaşattığı duyguyu yaşamasını istiyorum..

Yorum

merhaba nills;

Yaşadıgın durum bencede çok zordur eminim.Ama sunu unutma hiçbir olay , durum ve kişi senin kendi hayatından ve saglıgından mühim değil.Bence kendini kısa surede topla ve üzülmemeye bak.Zor gununde bu durumla karsı karsıya kalıyorsan ıyı gununde gelse bıle hıcbır anlamı yok bence.Gecmiş olsun ... Mutlu kalman dileğiyle.
            Melike Deniz:79:

Yorum

Geçmeeeez... Ne kadar sevdiysen ve değer verdiysen o kadar çok acı cekeceksin....
              "Kınamayınız, kınadığınız şey başınıza gelmedikçe ölmezsiniz" (Tirmizi)

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EthanHunt View Post
                Geçmeeeez... Ne kadar sevdiysen ve değer verdiysen o kadar çok acı cekeceksin....
                felaket tellalı gibisin ha bu kadar da açık sözlü olunmaz ki canım
                Yillar sonra yapmadiklarinizdan duyacaginiz pismanlik yapip da pisman olduklarinizdan cok daha fazla olacaktir. Çünkü yapmadıklarınızın sonuçlarını hiçbir zaman bilemeyeceksiniz.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: melike89 View Post
                  merhaba nills;

Yaşadıgın durum bencede çok zordur eminim.Ama sunu unutma hiçbir olay , durum ve kişi senin kendi hayatından ve saglıgından mühim değil.Bence kendini kısa surede topla ve üzülmemeye bak.Zor gununde bu durumla karsı karsıya kalıyorsan ıyı gununde gelse bıle hıcbır anlamı yok bence.Gecmiş olsun ... Mutlu kalman dileğiyle.
                  haklısın melike89..artık daha iiyiyim..teşekkür ederim..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: EthanHunt View Post
                    bende öle sanıyordum..ama geçio bi şekilde..aklıma getirmemeye çalışıyorum
                    ve mümkünse ömrümün sonuna kadar onu görmek istemiyorum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: ZANG
                      kendini sevdiğin insanlara ailene arkadaşlarına odakla zamanla unutursun..
                      ewet zang zor günümde dönüp baktığımda aynı insanlar kalıo bana aşlem ve sevdiklerim..
                      daha fazla bu konu için yıpratarak kendimi,onlara asla haksızlık edemem..

Yorum

aynen forte donna neler geçmediki değilmi..

Yorum

birde sana tavsiyem bu duygusal boşlukla sakın başka bir ilişkiye falan kayma kafanı toparlamadan. insanlar en çok ayrılıkların sonrasında kötü niyetli kişilerce suistimal edilirler.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: oz_can_al View Post
                            birde sana tavsiyem bu duygusal boşlukla sakın başka bir ilişkiye falan kayma kafanı toparlamadan. insanlar en çok ayrılıkların sonrasında kötü niyetli kişilerce suistimal edilirler.
                            aynen öle oz_can_al kesinlikle uzun bi süre hayatıma almayı düşünmüyorum kimseyi..
                            en azından güven problemini aşana kadar..

Yorum

boşver gitsin hiç üzülmeye değmez sen kendine bak hiçbirşeyi kafana takma unut gitsin

Yorum

İşleniyor...
                              X