Duyuru

Collapse
No announcement yet.

o da gitti...:((

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

arkadaşım açık konuşacağım belki söylediklerim canını yakacak, o kadar umutlandırdıktan sonra seni, her zaman senin yanında olacağını söyledikten sonra seni bırakıp çekip gidiyorsa, vefasızlık yapıyorsa bırak ne yanına git ne yüzünü gör zor olacak ama unut onu. bu nasıl bir vefasızlıktır, bu nasıl bir haysiyetsizliktir. zaten böyle biriyle birlikte olma, diyelim ki yine bir araya geldiniz yine yarı yolda bırakır seni. sen kalbini ferah tut zamana bırak herşeyi elbet unutursun onu.
    hayat, problemlerden ibaret değildir, bakabilene problem odaklı çözümlerden oluşan bir zihin haritasıdır aslında. (inevitable)
    :RpS_cool:

Yorum

çok acı biliyorum ama o seni gözden çıkarmış. hangi tavırla karşısına çıkarsan çık, içini bilecek mutlaka.boş bir anında sana geri dönse bile sevginden emin olduğu için seni hep cepte sayacak.ve bu tekrarları sürekli yaşama ihtimalin çok yüksek.biliyorum söylemesi çok kolay yaşaması çok zor ama geriye dönüp bakma bile.ona verdiğin değeri verebileceğin seni değerli kılacak kişiler daha çookk çıkar karşına emin olabilirsin.

Yorum

evet arklar çok haklısınz ben böle bi vefasızlık görmedim..beni cepte sayıp dilediğini yapıyor aklınca..aama resmen şoka uğradım..
        o kadar acıyorki canım gün geçtikçe geçeceğine daha çok artıyor sanki..inanamıyorum olanlara..

Yorum

gideceğim güne 4 gün kaldı..

Yorum

Katılıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
              şimdiden stres yapma..git işini hallet gel..yüzde verme ona
              o adamın yaptığı hareketten bütün erkeklerin adına utandım... bi erkek olrak söylüyorum bence erkeklerin çoğu böyle bi duruma hazırlıklı gelecektir ama erkeklerin canını böyle acıtamazsın.erkeklerin çoğu duygusal değildir.böyle yaptığında büyük bir ihtimalle üzülmediğini düşünecektir...böylelikle sevinecektir... sana tavisyem sorunun artmadan psikoloğa git

Yorum

bgn aradı beni sesini duymak istedim bi de hangi gün geleceksin diye soraym diye aradım dedi bende oldukça soğuk konuştum..ama çok kötü oldum..bakalım karşı karşıya gelince nolcak..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: nills View Post
                  bgn aradı beni sesini duymak istedim bi de hangi gün geleceksin diye soraym diye aradım dedi bende oldukça soğuk konuştum..ama çok kötü oldum..bakalım karşı karşıya gelince nolcak..
                  Ben diyorum gene diyeceğim onunla görüşme, bırak ortak arkadaşlarınız olsun, onu getirmesinler yanında, görmek istemiyorum de...
                  Benimde hayatımda seninkine benzer gereksiz biri vardı, şuan ara ara mail atıyor, Ankaradayım görüşelim diye. Kesinlikle cevap vermiyorum, vermeyecemde, görüşmeyecemde. Çünkü görüşürsem şuanki huzurum olmayacak...
                  Evli ve mutlu,çocuklu....sigpic

Yorum

ewet normalde ben arardım haftada bir onu aramayınca kendi aradı,tabi anlıo olanları nabzımı yokluyor..ama o kadar kırdı ki beni bir sürü hayalm wardı..hepsi yıkıldı
                    ve bir kere daha anladım ki başkalrı üzerinden kurulan hayallerin ömrü hep böle kısa oluo önemli olan kendi ayklarının üstünde sımsıkı basarak yere kendi hayalini yaşayabilmekmiş..
                    o kdr acizdi ki tel. neyin var nie böle konuşuosun demeye bile çekindi..yazık..çok yazık...
                    aylardır gideceğim günü bekliyorum iple heyecenla çekiyordum..şimdi elimde hayal kırıklıkları..parçalanmış bir kalp..ölesine bi gitmk olacak şimdi..anlamsız..
                    Last edited by nills; 12-07-2010, 01:12 PM.

Yorum

inş forte-donna o ana o kdr ihtiyacım var ki..

Yorum

arklar yarın akşam çıkyorum yola bana şans dileyin olur mu..

Yorum

ben geldiğimi yazmıştım değil mi yanlış hatırlamıyorum..:S:S

Yorum

teşekkür ederim herifin1i...

Yorum

gün geçtikçe hafifliyeceğine daha çok canım yanıyor..nasıl geçecek bu durum..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
                                kesinlikle buna katılıyorum..bu nedir yani şimdi? hem ümit verip çekip git..hemde beni unutma...duygu sömürüsü işte...sinir oldum..
                                nasil bir psikolojidir egodur anlamam ama herkeste bir iz birakma tutkusu.. bencillik aymazlik hersey var.. nills ne oldu en son?

Yorum

İşleniyor...
                                X