Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kızarmak nasıl?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• kızarmak nasıl?

aslında kendine güvenen bir insasnım ancak KIZARIYORUM...özellikle yeni tanıştığım biriyle muhabbet ediyorsam..bu o kadar rahatsız edici değil belki ama tahtaya kalkdığımı rüyamda görsem inanmam...özellikle insanların ilgisi benim üzerimde toplandığı anlarda kızarıyorum..kızardığım anda içimde hiç bir korku veya benzeri bişi hissemediğim halde elimde olmadan rengim kırmızı hatta abartılmışi bi durum olursa mor oluo...ben çok rahatım ama kızarıyorum ve tek korkum artık YA KIZARIRSAM oldu..

hem rahatsın hemde kızarıyorsun eminmisin rahat olduguna :?
    HAYATA GÜLÜMSE BÜTÜN GÜÇ KENDİNDE,HAYATIM ZORLUKLARI GÜÇ VERİR BİZE

Yorum

sorun orda ztn..ben çok rahatım ancak kızarıyorum..

Yorum

almanca olan bir belgeyi ingilizce bilen bir tercümana verince bendeki gibi

:P:P:P:P
        eğer çaresizseniz çare sizsiniz..

Yorum

öncelikle hidayet sana sesleniyorum kardeşim sana kaçdefa ingilizce öğrendedik yoksa öle kızarırsın sen daha geliştirme ve her defasında aynı şekilde kızarıyorsun,kızarmaya vereceğin enerjiyi öğrenmeye bak derim.

reality;"sorun orda zaten ben çok rahatım ancak kızarıyorum.. "demişsinde bence otur düşün burada bir kaşıtlık var rahat olan kızarmaz belki rahatsın ama her yerde ve her oratamda değil diye düşünüyorum.Bu benim fikrim :|

Yorum

ben hidayete katılıyorum bu konuda bilgisizliğini tüm dünyay söyleyecek kadar açık sözlü birde bunu tebrik etmek gerekmez mi ? sn elika konuya neden hemen bu yönden yaklaşıyorsunuz yapıncı olmuyorsunuz ?

Yorum

hidayete fazla katılma bence yoksaaa neyse yaa bende tebrik edeyim bari bence açık sözlü olmak yerine yaplıması gerekeni yapsın değil mi? o yapılması gereken değil sadece açıklama yapıyor herkes konuşur ama kim harekete geçek kolay kolay??? :P :P :P

Yorum

Orjinal yazı sahibi: elika
                hidayete fazla katılma bence yoksaaa neyse yaa bende tebrik edeyim bari bence açık sözlü olmak yerine yaplıması gerekeni yapsın değil mi? o yapılması gereken değil sadece açıklama yapıyor herkes konuşur ama kim harekete geçek kolay kolay??? :P :P :P

yapılamsı gerekeni belki bazı sebebplerden dolayı yapamıyor açıklama gerekli bir şey kişi adam öldürüyorda bir açıllama yapması isteniyor

Yorum

sen kimse hakkında yorum yapma bıraktaa bizim didooo pardon hidoo yapdın ok?

Yorum

Ben hiç bişeyden utanmam ve kızarmam vede çok doğalım kısaca hiç bişe şeyimde değil

Böle olmaya çalış sende yoksa hep kızarırsın bence içinde hala utanma duygusu var sen bunu bir an önce yok et bende utanma diye bir şey kalmadı utanmaz adamım ben :lol:
                    "THuGz Get Lonely Too"

Yorum

allahım yaa kısıtlanmış durumdayım resmen bu kızarmam yüzünden..yoksa çok sosyalimdir..lisede başladı bende bu kızarma..

Yorum

Kızarmak bence o an içinde olduğun psikolojik durumla ilgili bunun bilmemekle de bir alakası olduğunu zannetmiyorum
                        BİNKERE MAZLUM OLSANDA BİRKERE ZALİM OLMA

Yorum

başka kimse yardımcı olmıcak mı yaa...help..help.help....!

Yorum

Bende heyecanlandığım zaman ya da sinirlendiğimde kızarırım...
                            UcMaİnTaN

Yorum

arkadaşım bende seninle aynı sorunu paylaşıyorum.bireleri üzerime çok geldiğinde özelikle toplum önünde yada karşılıklı birebir konuşmalarda tanımadığım insanlarla hemen kalp atışlarım değişiyor ve kızarmaya başlıyorum ve bende bunda senin gibi çok rahatsızlık duyuyorum. ama bunun tedavisini bu forumlardada bulucağımızı sanmıyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X