Duyuru

Collapse
No announcement yet.

kızarmak nasıl?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

ilginç değil mi?

Ben ne kızarırım ne utanırım ne sıkılrım.. ama benim de okb sorunum var işte tak tak tak tak takıyorum takıyordum daha doğrusu.. Allah'a şükürler olsun büyük oranda kurtuldum bu hastalıktan..

Hangisi daha kötüdür diye düşündüğümde karar veremedim. heralde en kötüsü hem sf hem okb'yi bir arada çekmektir. Allah asıl o arkadaşlara sabır versin beterin beteri vardır. kendimizden kötü durumda olan arkadaşlara bakıp şükretmeye devaqm edelim..

Allah hepimize acil şifalar versin

Ölüm dışında her şeyin çaresi vardır...
    GüzelBakanGüzlGörürGüzlGörenGüzl Düşünür

Yorum

Evet arkadaşlar merhaba.Aslında nasıl bir şeyi takıyoruz bilmiyorum.Çok genel düşündüğünüzde o kadar insani bir duygu ki,belki de şükretmek gerekiyor.İnanın ben bunları yakınlarıma açtığımda aldığım tepkiler hiç sizinki gibi değildi.Nasıl olur dediler,o kadar da yakıştığı,seni şirinleştirdiği halde.Utanmanın neresini sevmiyorsun dediler.Eğer insansan tabi ki utanacaksın,belki biz daha çok insan olduğumuz,daha duyarlı olduğumuz için başımıza geldi bunlar.Ben de sizin gibi çok taktım bunu.Artık öyle bir boyut yaşadım ki,beyin zaten buna komutlandı.Aman oldu aman olacak dedim hep.Ama bunun yanında hep okul ve okul dışı aktivitelerimi yaptım.Belki engellemedi ama daha çok şey yapabilirdim düşüncesi oluştu bende eğer kızarmasaydım diye.Bir de her kızarmanın ciddi anlamda utanma sonucu olduğunu düşünmüyorum.Aranızdan bazılarının dediği gibi ben de utanmadan kızarıyorum.Tabi ki utanıyorum da o zaman zaten kızarıyorum ama benim taktığım utanma dışı oluşan sebebini bilmediğim kızarma.Kendimizi içimizde küçük görmekten mi oluyor bilmiyorum,bunları konuşabiliriz.

Yorum

sf den dolayı kızarıyorsun, bunun başka bi açıklaması yok.

tabi kimi sf li var az bi heyecanda kızarır. kimi sf li var. fobisi belki kat kat fazladır ama kızarmaz.

bu illetin etklileri kişiden kişiye değişir.

kimisinin bünyeside kızarmaya müsait, benim gibi. ufak bi heyecanda yüzüm kızardığı gibi. ufak bi hareket misal 100 metre koşsam yine yüzüm kızarır.

ben heyecandan olan kısmını kullandığım bazı ilaçlar ile baskılıyorum.

Yorum

Benim de kızarma sorunum var ama benimkisi biraz değişik.Heyecanlandığım,sinirlendiğim zaman yalnız yüzüm değil göğüs bölgemde kıpkırmızı oluyor.Hiç böyle bir sorunu olan var mı?

Yorum

Evet benim de sadece yüzüm degil,doruga cıkınca boynum da kızarıyor kabarcıklar oluşuyor resmen :cry: gözlerim yaşarıyor-ter içinde kalıyorum.Ama benim toplum içinde konuşurken,bir de gergin olduğum alakasız ortamlarda oluyor,yabancılarla konusmada vs yok bu çok şükür...

Yorum

tek korkum artık YA KIZARIRSAM oldu..
              bunu deyince daha çok kızarıyosun. malesef buna bi çare yok gibi. bende sürekli senelerdir kendimi bildimi bileli kızarırım. bide beyaz tenliyimdir. çok göze batar...

Yorum

Bende hemen kızarıyorum. hahaha yüzün kızarmış çok duydum bende gülüyorum işte.
                Kızarıyorsam kızarıyorum ne yapalımmm..

Yorum

bnde kızarıorum ya çok sinir bozucu bişey insan içine çıkamıosun nefret ediorum bu durumdan

Yorum

İşleniyor...
                  X