Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Neden olur bu garip korkular?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Neden olur bu garip korkular?

Merhaba arkadaslar,
    size merak ettigim bir konuyu sormak istiyorum 2-3 yil kadar onceydi sanirim bir gun sabah kiyafetlerimi toplarken aniden bir korku duydum belki komik gelecek size ama korktugum sey corabimdi zor bir sekilde corabi yerinden alarak cope attim sadece o coraba karsi o anlik bir histi sonradan bir sure daha devam etti ama gecti diyebilirim zamanla. buaralar ise benzer bir seyi eldivenler ile yasiyorum bir eldiven gorsem etrafta gozum takiliyor hemen ve ayni urkuntuyu yasiyorum icimde bunlarin ne oldugu konusunda bir fikri olan varmi Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler

çok ilginçmiş gerçektende.neden böyle bir korku yaşar ki bir insan çok merak ettim.

Yorum

Derhal bir uzmana başvurmalısın, biz ne söylesek boş olur.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: caresi varmi View Post
        Merhaba arkadaslar,
        size merak ettigim bir konuyu sormak istiyorum 2-3 yil kadar onceydi sanirim bir gun sabah kiyafetlerimi toplarken aniden bir korku duydum belki komik gelecek size ama korktugum sey corabimdi zor bir sekilde corabi yerinden alarak cope attim sadece o coraba karsi o anlik bir histi sonradan bir sure daha devam etti ama gecti diyebilirim zamanla. buaralar ise benzer bir seyi eldivenler ile yasiyorum bir eldiven gorsem etrafta gozum takiliyor hemen ve ayni urkuntuyu yasiyorum icimde bunlarin ne oldugu konusunda bir fikri olan varmi Cevaplariniz icin simdiden tesekkurler
        Rüyanda seni kovalayan çoraplar ve eldivenler görmüş olmayasın
        http://www.facebook.com/profile.php?id=100002010729542

mertt@london.com

Bir Çaresi Bulunur Elbet Çıkmazların yeniden yaşamalı

İyileştim İyiyim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Mert7 View Post
          Rüyanda seni kovalayan çoraplar ve eldivenler görmüş olmayasın
          Hatirladigim kadariyla kovalamamislardi beni :52:

Yorum

yakında kendinden de korkmaya başlayabilirsin. kendini çöpe atamazsın yalnız. intihara yeltenirsin. uzmana gitmelisin. çok etkileyici bir korku bu, dur hemen bir senaryo yazayım ben. bir de sığırcık kuşları olağanüstüdür yahu.
            sığırcıkların olağanüstü dansı.

Yorum

eğer nedensiz korku duyuyosan anksiyeten var demektir...
              Gemiler gibi dünya, gemiler gibi hayat
              Gemiler gibi yıllar, geçip gidiyor, geçip gidiyor...

Yorum

Cevaplariniz icin tesekkur ederim sanirim Turkiye ye bir dahaki gelisimde psikiyatri servisine gorunsem iyi olacak

Yorum

İşleniyor...
                X