Duyuru

Collapse
No announcement yet.

O da hoşlanıyor ama!!!ooofffff

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• korkak_yürek
    adlı üyemiz O da hoşlanıyor ama!!!ooofffff konusunu başlattı

O da hoşlanıyor ama!!!ooofffff

Evet arkadaşlar başlıktan herkes ne olduğunu anlamıştır.Ben daha iyi anlamanız için baştan yazayım.Geçen hafta halk eğitim merkezinde hafta içi 3 gün(p.tesi-salı-çarşamba) bilgisayar kursuna başladım.Aynı sınıfta bir kız var ve bu kız gerçekten samimiyetimle yazıyorum her erkeğin çıkmak isteyeceği güzellikte birisi.Kız benden hoşlandığını bakışlarıyla belli ediyor çünkü hep bana bakışlarını yakalıyorum bazen kaçırıyor gözlerini bazen de öylece bakışıyoruz 4-5 saniye kadar ama ben kızla bir türlü muhabbete giremiyorum.Evdeyken cesaretleniyorum ama kursa geldiğim zaman çok panik oluyorum.İşin kötü tarafı geçmiştede benzer olay başıma geldi ve konuşamamıştım yollarımız ayrıldı onun için yine aynı şeyi yaşamak istemiyorum ikinci hayal kırıklığını ve pişmanlığı kaldıramam.

• Sebastian87
    replied
    Kıza bilgisayarla ilgili birşeyler sor,zaten konuşmaya başladınızmı sizi durdurabilene aşk olsunKız sana ilgi duyuyorsa zaten bülbül gibi şakır...Birde kahve içme teklifinde bulun,gerisi gelir zaten.

Leave a comment:

• Abalı
    replied
    Bir insanın sana bakmasıyla nasıl oluyor da onun senden hoşlandığını anlıyorsun hayret ediyorum doğrusu...

Bu işler, öyle sana bakmasıyla falan anlaşılmaz. Eğer kızdan hoşlandıysan, usulüne uygun bir yoklayıp müsait bir ortamda kızla açıkça konuş. Eğer senden hoşlanıyorsa zaten söyler. Açıkça söyleyemese bile anlarsın. Ama böyle kızın bakışlarından falan kendi kendine anlam çıkarırsan sonunda üzülürsün. Hayalle yaşamanın kimseye bir faydası yoktur.

Leave a comment:

• korkak_yürek
    replied
    Orjinal yazı sahibi: güç528 View Post
    Birader kursun en güzel kızı senden hoşlanmış sen evlerimiz ters istikamette diye otobüse binmiyorsun, ne diyeyim ben sana. Bir günde eve uzak yoldan gidiver. : )
    durum şu kurstan zaten 9'da çıkıyoruz ve kızın oturduğu yeri biliyorum o saatten sonra otobüs yada minibüs bulmak neredeyse imkansız ve bende çalışmıyorum(iş arıyorum) para sıkıntısıda var

Leave a comment:

• K i m y o n
    replied
    Birader kursun en güzel kızı senden hoşlanmış sen evlerimiz ters istikamette diye otobüse binmiyorsun, ne diyeyim ben sana. Bir günde eve uzak yoldan gidiver. : )
    :RpS_smile::RpS_smile:

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Orjinal yazı sahibi: korkak_yürek View Post
    kurs akşam 6-9 arası otobüs olayı da olmaz çünkü çok ters istikamette evlerimiz

Leave a comment:

• korkak_yürek
    replied
    Madem kızın senden hoşlandığından eminsin ne diye tereddüt ediyorsun, kızdırma beni yarın hemen görüş. : )
    Başkası kızın aklını çelebilir, sonra bakakalırsın. Kız senin heyecanlı olduğunu bilse seni küçümsemezki ondan hoşlandığın için heyecanlı olduğunu tahmin eder hoşuna gider.
    bende öyle düşünüyorum zaten yani heyecanımı anlayabileceğini

Leave a comment:

• korkak_yürek
    replied
    Orjinal yazı sahibi: ismael View Post
    Eğer kurs sabah ise 2 tane poça al birini kıza teklif et. Poça istermisin diye..
    Ders notlarını iste. (Kesinlikle mailini de al)
    Bilgisayar hakkında birşeyler sormaya çalış.
    Kesinlikle ama kesinlikle gün içinde gördüğün ilk an da merhaba demeyi es geçme.

Ne bileyim...
    Otobüse falan biniyorsa çaktırmadan aynı otobüse bin.
    vs.
    vs.
    kurs akşam 6-9 arası otobüs olayı da olmaz çünkü çok ters istikamette evlerimiz

Leave a comment:

• korkak_yürek
    replied
    Orjinal yazı sahibi: K i m y o n View Post
    Bilgisayarla ya da kursla ilgili bir şeyler sorarak / söyleyerek sohbete girmeyi deneyebilirsiniz.

Karşınızdakininde sizin gibi bir insan olduğunu eşit olduğunuzu unutmayın.
    yorumun için teşekkür ederim.Karşımdaki insan ve eşitiz bunun bende farkındayım ama utangaç bir insanın psikolojisi çok farklı oluyo maalesef

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Madem kızın senden hoşlandığından eminsin ne diye tereddüt ediyorsun, kızdırma beni yarın hemen görüş. : )
    Başkası kızın aklını çelebilir, sonra bakakalırsın. Kız senin heyecanlı olduğunu bilse seni küçümsemezki ondan hoşlandığın için heyecanlı olduğunu tahmin eder hoşuna gider.

Leave a comment:

• ismael
    replied
    Eğer kurs sabah ise 2 tane poça al birini kıza teklif et. Poça istermisin diye..
    Ders notlarını iste. (Kesinlikle mailini de al)
    Bilgisayar hakkında birşeyler sormaya çalış.
    Kesinlikle ama kesinlikle gün içinde gördüğün ilk an da merhaba demeyi es geçme.

Ne bileyim...
    Otobüse falan biniyorsa çaktırmadan aynı otobüse bin.
    vs.
    vs.

Leave a comment:

• K i m y o n
    replied
    Bilgisayarla ya da kursla ilgili bir şeyler sorarak / söyleyerek sohbete girmeyi deneyebilirsiniz.

Karşınızdakininde sizin gibi bir insan olduğunu eşit olduğunuzu unutmayın.

Leave a comment:

İşleniyor...
X