Duyuru

Collapse
No announcement yet.

içe kapanıklık, cekingenlik, toplum icinde rahat edememek vb... yardım lütfen!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• John5
    replied
    çok doğru "Arsız Güçlü Olunca Haklı Haksız Olur Budur Yazı" demiş sagopa ama en azından bu içine kapanıklığınla iş başvurusunda bulunmuş, mulakatları geçmiş ve bir iş sahibi olmuşsun

Leave a comment:

• jewelgirl
    replied
    valla insanlar o kadar kolay söylüyorlar ki değişebilirsin diye,bunu ancak yaşayan bilir arkadaşım bende aynı senin gibiyim kendimden nefret eder hale geldim kendime hiç bir konuda güvenmiyorum ve bende hep eziliyorum ama bu yapı meselesi ne kadar uğraşırsan uğraş değişemiyorsun tedavide ne kadar etkili olur bilmiyorum, bende çok isterdim dışa dönük olmayı kendime güvenmeyi insanlarla iletişim halinde olmayı ama olmuyor işte,çoğu iş tekliflerini kaçırıyorum mesela bu halim yüzünden ama böyle olmayı biz istemedik

Leave a comment:

• ultrAslan
    replied
    Öncelikle gecmis olsun.Sosyal fobiyi yenmenin bircok yolu var.En önemli yol üzerine gitmek.Yapmaya korktugun seyleri;korksanda yap.Sosyallikten kacma;aksine elinden geldigince sosyal ortamlarda bulun,farklı insanlarla konus.Baskalarıyla konusurken onlarında senin gibi yiyen,icen,tuvalete giden insanlar olduklarını düsünürsen konusurkende rahatlarsın.Her ne kadar kendi basına yenilebilir bir sorun olsada;yinede psikologada gidebilirsin.Karakter olarakta ciddi ve cok konusmayı sevmeyen biri imajını cizerek ya da rahatca konusan biri gibi görünmeye calısarak dısarıdan sosyal fobik olarak görünmemeye baslayabilirsin.

Leave a comment:

• return_of_kronik
    replied
    Orjinal yazı sahibi: boncuk1
    sen mi içine kapanıksın
    düne kaar yaptıgın yaptıgın sacmalıklar terbiyesizlikle içine kapanıklıgından mı meydana geliyodu
    evet onlar geyikti.. burda yazmaya ne var.. gercek hayatta öyleyim evet...

Leave a comment:

• return_of_kronik
    replied
    devir cok kötü zaten bu devirde icine kapanık olmak cok zor..

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    umarım yol gösterecek birileri vardır
    ben acizane psikoloğa git dicem

Leave a comment:

İşleniyor...
X