Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyalfobi ve Astroloji

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyalfobi ve Astroloji

Sosyal fobi sorunu yaşayan biri olarak ben 8 nisanda doğdum.Bir Astroloji sayfasında okudum ki ,8 nisanda doğanların olumsuz yanları olarak "utangaç,antisosyal " yazıyordu .Çok şaşırdım.Acaba sosyal fobi sorunu yaşayan arkadaşlardan rica etsem doğum tarihlerini ,burçlarını ,yükselen burçlarını buraya yazarlar mı? Birlikte bir sonuca varmaya çalışalım
    Ben başlıyorum
    Burcum :koç
    doğum tarihim :8 nisan
    Yükselen burcum: oğlak (bazen de yay çıkıyor)
    Bekliyorum..

biride bana akreple terazinin uyumunu söyleyebilir mi astorolojiden anlıosan ikimizde erkeğiz ona göre ama
    Without You I'm Nothing

K M
    Aşk demek sen demek
    Sen demek ben demek..

Yorum

sosyalfobiyle astroloji arasındaki ilişkiden bahsedelim lütfen

sosyalfobiyle astroloji arasındaki ilişkiden bahsedelim lütfen

Yorum

burcum:başak
        doğum tarihi:25 ağustos
        yükselen:terazi

Yorum

bu sırada ben koçları çok cesur aktif falan diye biliorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aycammm View Post
            burcum:başak
            doğum tarihi:25 ağustos
            yükselen:terazi
            1 gün arayla 26 ağustos 1977

Yorum

Orjinal yazı sahibi: forte-donna
              ozaman 8 nisanda doğanların hepsi sosyalfobilimi..ne alaksı var ya..takılma böyle şeylere..
              Oldukça mantıklı , katılıyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: aycammm View Post
                bu sırada ben koçları çok cesur aktif falan diye biliorum
                Doğru söylüyosun.Girdabımı artıran bu aslında.İçimdeki koç enerjisi dışa çıkmak istiyor ;ama bilmediğim birşey beni içe çekiyor.Göz önünde olmak, birçok şey başarmak istiyorum.Bu çatışma sounumu daha da derinleştiriyor.Atasözü var ya :Kıratta hüner çok da diz de derman yok

Yorum

boğa boğa boğa
                  yani baslıktaki sey gercek demiyom elbette, sadce burcumu yazım dedim.

Yorum

bence saçmalık çünkü ben nisanda doğmadım nolcek şimdi buna nasıl bi kalıp bulcaz? bu tez burda çürür.:4:

Yorum

balık burçları...burçtaşlarıma acıyorum bu konuda...balık burcunda olup da mutlu olan pek kimse göremedim:S

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kafkef_92 View Post
                        balık burçları...burçtaşlarıma acıyorum bu konuda...balık burcunda olup da mutlu olan pek kimse göremedim:S
                        çok haklısın..ben sırf bu yuzden esimle cocuk yaparken bunu ayarlamaya calıscam,, balık dogmayacka kardesim,, diger burclar varken balık olup niye mutsuz mutsuz yasasın, dimi dimi

Yorum

Aslında yanlış oldu .Bu kısıtlı veriler ışığında sonuca ulaşmak zor.Bir astrolog kontrolunde sosyalfobiklerin haritaları incelenmeli.Farklı tarihlerde doğulsa bile belki gök cisimlerin ve açıların kişinin haritasında aynı etkiyi veriyor olabilir.Yani kapsamlı bir inceleme şart..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: demirden View Post
                            Aslında yanlış oldu .Bu kısıtlı veriler ışığında sonuca ulaşmak zor.Bir astrolog kontrolunde sosyalfobiklerin haritaları incelenmeli.Farklı tarihlerde doğulsa bile belki gök cisimlerin ve açıların kişinin haritasında aynı etkiyi veriyor olabilir.Yani kapsamlı bir inceleme şart..

kimin umrunda sanki...kim ilgilensin bizle...doktorlar ilgilenmiyor astrolog ne yapsın:S

Yorum

1 Nisan da doğdum ben saat gece 3:08 de,kafamı çıkarim ne görim dersiniz..ebemi.

Yorum

İşleniyor...
                              X