Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kendini ezik hissetmek

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kendini ezik hissetmek

bende büyük bir özgüven eksikliği var . bu da bir çok sorunu beraberinde getiriyor biliyorsunz . ama benim en yoğun yaşadığım eziklik duygusu özellikle son 2 yıldan beri benim sosyal ortamlarda rahat davrnmamı engelledi .

birisi benimle dalga geçtiğinde bana laf sölediğinde cevap veremiyorum kendimi savunamıyorum bunun sonucunda da kendime karşı saygımı yitiriyorum . bu da beni çok üzüyor. kendimi çok ezik hissediyorum . hayalimde de he zaman güçlü cesur biri var ama ona hiçbir zaman ulaşamıyorum . her zman korkak biri gibi davranıyorum . bağırıp çağıran kavgacı şımarık alaycı insanların bana bulaşmasından çok korkuyorum. çünkü biliyorum ki eğer bulaşırlarsa ben yine suspus kalıcam ve kendimden nefret edicem.

lütfen yardım edin . siz de yaşıyor musunuz bu duyguyu ? ne yapabilirim ?

kaç yaşındasın?

Yorum

15 yaşındayım

Yorum

ben de 29 yaşındayım. o duygu geçmiyor arkadaş böyle yaşıyacaksın. ilaç milaç kullan işte sosyal fobi için. sonra depresyon gelir. öle yuvarlanır gidersin. geçmiş olsun

Yorum

dur dur hoşgeldin önce. yeni bir konu aç problemin ne anlat bakalım. öle intiharla falan kurtulamazsın arkadaş önce hesap vereceksin.:6:

Yorum

ambulansı ara

Yorum

niye burası psikolojik forum ruh hastası dolu burası

Yorum

sana özel mesaj atıyorum

Yorum

Ben dinlerim serkan
                  I've found a reason for me to change who I used to be.

Yorum

yaa benm sorunumla ilgilensenize o kadar şey yazdım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serkannni
                      iyi günler buraya şimdi kaydoldum.cidden intiharı düşünen birisiyim.bana yardımcı olabilecek birileri varmı
                      ne intiharı dostum sakin ol öncebi anlat bakalım derdin nedir?elbet vardır bi çözümü

Yorum

Yastan kaynakli olabilir. İcine kapanik misindir alarm?

Yorum

çekingenim

Yorum

Hep mi boyleydin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kimene View Post
                              ben de 29 yaşındayım. o duygu geçmiyor arkadaş böyle yaşıyacaksın. ilaç milaç kullan işte sosyal fobi için. sonra depresyon gelir. öle yuvarlanır gidersin. geçmiş olsun
                              Başlığı açan arkadaş sakın bu yoruma aldanma böyle düşünerek anca 29 yaşındada burda takılırsın işte git özgüvenini kazandıracak uğraşlar yap

madem korkuyosun git dövüş sporu öğren uğraşanın kafasına çak bitane

Yorum

İşleniyor...
                              X