Duyuru

Collapse
No announcement yet.

aşırı heycanlanıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• aşırı heycanlanıyorum

Öncelikle İyigünler diyorum bana yardımcı olursanız çok sevinirim ben 15 yaşında lise 1'e giden bir ögrenciyim fakat derslerde başarılı olamıyorum aslında yapabiliyorum ama Ögretmen İsmimi Söyledigi anda sesimde titreme, suratımda kızarma,ellerimde titreme gibi şeyler oluyor ve yapabildigim şeyi yapamıyorum sınavlarda da el titremesi gibi şeyler oluyo nebiliyim böyle müdürün odasına girince felan bunun gibi şeyler oluyo arkadaşlar paxil adlı ilacı kullan diyorlar galiba reçetesizmiş ben kaç mg lik almalıyım acaba bilmiyorum hic bir bilgim yok yardımcı olun !!

Bu türlü ilaçlar dr a danışmadan kesinlikle kullanılmaz.
    Arkadaşların da söylediği gibi ailenle halletmeye çalış problemlerini.
    Hayat bir uykudur, ölünce uyanır insan,
    Sen erken davran, ölmeden önce uyan...

Yorum

ay aynı dert bende de var napıcaz :roll:

Yorum

Eğer ailen dikkate almıyorsa okulun rehberlik ve danışmanlık öğretmenine şikayetlerini söyle, o yardımcı olabilir.Hatta o ailenle konuşup bu problemini ailene aktarsın.Öğretmenini ciddiye alırlar diye düşünüyorum

Yorum

konustum

Ailemle konusmayı denedim konustum ama onlarda diyorlar kendine güvensizliginden gibi şeyler söylüyolar

Yorum

Re: konustum

Orjinal yazı sahibi: osman1994
            Ailemle konusmayı denedim konustum ama onlarda diyorlar kendine güvensizliginden gibi şeyler söylüyolar
            seni eğer anlamıyorlarsa sende kendin git doktora illa özele gitmen şart değil.çapaya filan git eğer istanbuldaysan bakırköyde olabilir
            ÖLMEK TEK ÇARE

Yorum

Ankara/Elmadag da oturuyorum elmadag da pikiyatr yok ankaraya gitmem içinde yanımda bir büyük olması şart işte bende bu yüzden internetten yardım almaya çalısıyorum

Yorum

Aşırı heyacanlanıyorum, internetten yardım almak istiyorum

Sevgili osman1994,

Bulunduğunuz yerde Psikiyatr olmaması dolayısıyle, burada yazdıklarınızı ve sorunuzu aynen sitemiz moderatörü Sayın Dr. Ahmet Koyuncu’ya Link1deki sitesi üzerinden iletebilirsiniz. Bazen cevap gelmesi zaman almakta. 3-4 gün beklemenizi cevap gelmediği taktirde kendisiyle telefonla iletişim kurmanızı tavsiye ederim. Size elinden gelen yardımı yapacağından eminim.
                Ayrıca sitesindeki Sosyal fobi ile ilgili yazılarından istifade edebilirsiniz.

Link1: http://www.sosyalfobinet.com/

Geçmiş olsun.

Not: sitemizde zamam zaman çıkan “Psikiyatr Dr. Ahmey Koyuncu sorularınızı yanıtlıyor !!” diye bir ilan mevcut. Baktınız iletişim kuramıyorsunuz veya bir ilaç tavsiyesinde bulunamadı. O zaman İnşallah vardır, Elmadağdaki genel pratisyen (uzmanlığı olmayan) bir doktorada görünün derim.

Bakarsınız o Paxil (20mg) yerine onun 10mg dozlu olanı Paxera’yı yazabilir. O zaman gönül rahatlığı ile ilacı kullanabilirsiniz. Doktor onayı ve onunla iletişiminiz olmadan Psikofarma ilaçlarını kullanmayı katiyen aklınızdan geçirmemelisiniz.
                Çaresizseniz Çare sizsiniz. U34

Yorum

OOOFF yaa! sakın ha sakın doktor tavsiyesi dışında başkalarının tawsiye ettiği ilaçları kullanma . hemen neolursa olsun bir büyüğünü yanına alıp psikiyatrise git . ne demek bu ablacım tavsiyeyle ilaç kullanmak ?parfümmü bu tavsiye edilsin ben kullanıyırum çok güze kokuyo der gibi hangi devirde yaşıyoruz sakın yapma . daha çok küçüksün hayatının baharındasın ve çooook şanslısınki bunu ,bu yaşda farketmişsin ne güzel işte biran önce çaresine bak. olurmu ablacım doktor sana ve senin bünyene uygun ilacı verecektir. emin ol çoook büyük değişimler göreceksin ve iyi olacaksın tamam...geçmiş olsun ablacım . enson ne yaptığını bana yazarsan sewinirim k ib

Yorum

İşleniyor...
                  X