Duyuru

Collapse
No announcement yet.

rezil olma korkusu

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: rabiaa View Post
    bende hiç korkmam rezil oldugun zaman sende güleceksin bir kere bizim ingilizce öğretmeni tahtaya çıkardı beni arkanı dön dedi ellerini yüzüme koydu yüzümü buruşuk bir hal aldı agzım bir tuhaf oldu kafam kapıya sıkışmış gibi birde bana şöför kafam kapıya sıkıştı de dedi bunu iki kez yaptı ikincide videoya çekti üçüncü olarak ou izledi allahtan sildi ama öğretmenler odası duydu tabi sınıfta cabası ama sadece gülmüştüm o zaman kimse rezilligime bişi demiyor çünkü takmadıgım için uğraşan olmuyor bence en güzel yöntem
    Direk kafama sıkardım...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: he ondan View Post
      Direk kafama sıkardım...
      yok ya o kadar büyütülecek birşey yoktu rezil oldugunda en güzel kurtarıcı gülmek.. ben çok rezil oldum hepsini komik bir film altında yazabilirim belki başkalarının gülmesine vesile olurum..

Yorum

Benim de başıma çok geldi buna benzer. tabi okul yılları en diken üstü yıllar.. Gülmek en iyi yöntemdi benim içinde. Ama gülüşümdeki o acı çaresizliği bir türlü saklayamıyordum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: he ondan View Post
          Benim de başıma çok geldi buna benzer. tabi okul yılları en diken üstü yıllar.. Gülmek en iyi yöntemdi benim içinde. Ama gülüşümdeki o acı çaresizliği bir türlü saklayamıyordum
          ben direk kahkaha atıyorum.. o dedigim komik atıralar konusunu da açıyorum 1. okuyucum ol bak

Yorum

İşleniyor...
          X