Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ölmekten korkuyorum ???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
    Neden özel mesaj atamıyoruz sana?

bilmem ayarlardan kapalıdır heralde..(= 2 sene önce bi ilaç için üye olmuştum son bi aya kadar girmiyodum fazla o yüzden bakmadım hiç (= şimdi açmaya çalışırım
    TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 19o3_niL View Post
      bilmem ayarlardan kapalıdır heralde..(= 2 sene önce bi ilaç için üye olmuştum son bi aya kadar girmiyodum fazla o yüzden bakmadım hiç (= şimdi açmaya çalışırım
      Halledebilirsen hallet. Olmazsa ben anlatayım

Yaşam ard arda gelen mevsimlerden oluşur.
      Her insan mükemmel yazların ihtişamına ulaşmak için
      birkaç şiddetli kışa katlanmak zorundadır.
      Ve unutmamak gerekir ki, kışlar asla kalıcı değildir

Yorum

ölüm soğuktur nereye gidiceni bilemezsin bende çok korkarım ölümden bu anormal bi durum deil kardeşim

Yorum

sanırım hallettim ((=
          TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: burun View Post
            ölüm soğuktur nereye gidiceni bilemezsin bende çok korkarım ölümden bu anormal bi durum deil kardeşim

illaki herkes korkuyodur... kimsenin ölmek isticeni sanmıyorum... ama benim durumum biraz farklı.. (= dier insanlar bigün ölceklerini bilerek yaşıyolar... bense heran ölcekmiş gibi yaşıyorum.. ://
            TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
              gecen yolda gidiyoduk arabayla araba çarpmamak için aniden fren tuttu nerdeyse gümmmmm diye carpıyorduk yanımda biri oturuyodu cıglık attı digerleri ayaklarımız titriyor diyorlardı. ben hiç bişi hissetmedim. niye oyle korkuyosunuz ben hiç korkmadım dedim sadece.
              siz çok cesursunuz inanın ben olsam korkudan bayılabilirdim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
                ben ölsem de uzulmem ki. depresyondayım. onun etkisi olabilir.

ölünce sen diil... arkadanda bıraktığın sevenlerin üzülüyo zaten.. (= (=
                TEK GERÇEK BEŞİKT" AŞK

Yorum

ölüm korkusu en çabuk yenilebilecek kaygı çeşitidir.ben çok kısa bir süre yaşamıştım. ölüm kadar doğal bir olgunun katı gerçekliği karşısında beynim pek savunma gösteremeden teslim olmuştu.korkunun ne kadar anlamsız olduğunu ele al.sende yeneceksin kolaylıkla.inan çocuk şimdi ölüm en kormadığım şeyler arasında.
                  wellcome to the desert of the real.

Yorum

bu sorun bendede mevcut acı cekme düşüncesi ızdıraplı olucakmı mesela yani tık diyip gidilse bi dert gidilmese bi dert bitkisel hayat gibi uzun sure acıları cekerek kalma düşüncesi mesela yanı istanbul gıbı bı yerde yasıyorum herzaman bı kaza olcakmıs gıbı paranoya yaptım yorganın altında aklıma tabut gelse nefesım kesılıyo takıntılı olmakla alakalı bişe sanırım

Yorum

o korku herkeste bi tek bendemi.. ben ne ameliyatlar geçirdm 2 kere anjuya oldum.. 1,5 yasında bacaklarımın dogustan cap olması ve kalbimin delik olması doğuştan Allah vergisi.. ama Allah'a sükür çok iyiyim.. yalnız bi kaç kez daralmalar oluyor kalbmde randevu aldık mayısta gideceğim.. üzülme tek gerçek ölüm ama hayatın tadını cıkar bu şekilde gidersen bunalıma girebilirsin..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: serenayss View Post
                        o korku herkeste bi tek bendemi.. ben ne ameliyatlar geçirdm 2 kere anjuya oldum.. 1,5 yasında bacaklarımın dogustan cap olması ve kalbimin delik olması doğuştan Allah vergisi.. ama Allah'a sükür çok iyiyim.. yalnız bi kaç kez daralmalar oluyor kalbmde randevu aldık mayısta gideceğim.. üzülme tek gerçek ölüm ama hayatın tadını cıkar bu şekilde gidersen bunalıma girebilirsin..
                        çoktan atlattım ben heheh
                        sağolun yinede
                        :th_jtteglad::RpS_thumbsup:irate_2:

Yorum

okuldan gelıp cantanı bı tarafa gıysılerını bı tarafa atıp yataga gomuldugunu dusun...oylesıne rahatlycaksın ıste..dunyada olumden daha acı verıcı seyler yasayabılrsın bu yuzden olum ıyı kı var..olumu sev,ınsanların esıt oldugu tek konu herkesin olecek olması.. sırf bu yuzden bıle sevılesi..

Yorum

Bu konuya dini bir cevap vereceğim ancak islam dini psikoloji ile ilişkilidir. Ruhu ibadetler besler ve inandığınız zaman ölümden korkmazsınız. ölüm korkusu eksikliklerden kaynaklanır. Allah'a inancı tas tamam ve gereklerini yerine getiren hiç bir müslüman ölümden korkmaz. Bu psikolojik korkuyu yenmenin tek yolu. Allah yoludur.

Yorum

ölmekten neden korktuğunun altindaki nedeni bulmak lazim.
                              ----ölürken aci çekmekten mi korkuyorsun?
                              ----wcde banyoda yada uygunsuz bir durumda ölmekten mi korkuyorsun?
                              ----öldükten sonra akibetinin nasil olacağindan mi korkuyorsun?
                              +++ölüm anini hiçbirimiz bilmiyoruz. Belki çok aci verici, belki düşündüğümüzden daha kolay. çok gençsin. Toparla zihnini, düşünme...
                              Orjinal yazı sahibi: dubdibudi View Post
                              slm arkadaşlar ben emre 18 yaşındayım ben ölmekten çok korkuyorum yardım edin bana !!!

Yorum

İşleniyor...
                              X