Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Ölmekten korkuyorum ???

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• dubdibudi
    adlı üyemiz Ölmekten korkuyorum ??? konusunu başlattı

Ölmekten korkuyorum ???

slm arkadaşlar ben emre 18 yaşındayım ben ölmekten çok korkuyorum yardım edin bana !!!

• dreamer8
    replied
    ölmekten neden korktuğunun altindaki nedeni bulmak lazim.
    ----ölürken aci çekmekten mi korkuyorsun?
    ----wcde banyoda yada uygunsuz bir durumda ölmekten mi korkuyorsun?
    ----öldükten sonra akibetinin nasil olacağindan mi korkuyorsun?
    +++ölüm anini hiçbirimiz bilmiyoruz. Belki çok aci verici, belki düşündüğümüzden daha kolay. çok gençsin. Toparla zihnini, düşünme...
    Orjinal yazı sahibi: dubdibudi View Post
    slm arkadaşlar ben emre 18 yaşındayım ben ölmekten çok korkuyorum yardım edin bana !!!

Leave a comment:

• NarKo
    replied
    Bu konuya dini bir cevap vereceğim ancak islam dini psikoloji ile ilişkilidir. Ruhu ibadetler besler ve inandığınız zaman ölümden korkmazsınız. ölüm korkusu eksikliklerden kaynaklanır. Allah'a inancı tas tamam ve gereklerini yerine getiren hiç bir müslüman ölümden korkmaz. Bu psikolojik korkuyu yenmenin tek yolu. Allah yoludur.

Leave a comment:

• kavunkokusu
    replied
    okuldan gelıp cantanı bı tarafa gıysılerını bı tarafa atıp yataga gomuldugunu dusun...oylesıne rahatlycaksın ıste..dunyada olumden daha acı verıcı seyler yasayabılrsın bu yuzden olum ıyı kı var..olumu sev,ınsanların esıt oldugu tek konu herkesin olecek olması.. sırf bu yuzden bıle sevılesi..

Leave a comment:

• dubdibudi
    replied
    Orjinal yazı sahibi: serenayss View Post
    o korku herkeste bi tek bendemi.. ben ne ameliyatlar geçirdm 2 kere anjuya oldum.. 1,5 yasında bacaklarımın dogustan cap olması ve kalbimin delik olması doğuştan Allah vergisi.. ama Allah'a sükür çok iyiyim.. yalnız bi kaç kez daralmalar oluyor kalbmde randevu aldık mayısta gideceğim.. üzülme tek gerçek ölüm ama hayatın tadını cıkar bu şekilde gidersen bunalıma girebilirsin..
    çoktan atlattım ben heheh
    sağolun yinede
    :th_jtteglad::RpS_thumbsup:irate_2:

Leave a comment:

• serenayss
    replied
    o korku herkeste bi tek bendemi.. ben ne ameliyatlar geçirdm 2 kere anjuya oldum.. 1,5 yasında bacaklarımın dogustan cap olması ve kalbimin delik olması doğuştan Allah vergisi.. ama Allah'a sükür çok iyiyim.. yalnız bi kaç kez daralmalar oluyor kalbmde randevu aldık mayısta gideceğim.. üzülme tek gerçek ölüm ama hayatın tadını cıkar bu şekilde gidersen bunalıma girebilirsin..

Leave a comment:

• kkbibolt
    replied
    bu sorun bendede mevcut acı cekme düşüncesi ızdıraplı olucakmı mesela yani tık diyip gidilse bi dert gidilmese bi dert bitkisel hayat gibi uzun sure acıları cekerek kalma düşüncesi mesela yanı istanbul gıbı bı yerde yasıyorum herzaman bı kaza olcakmıs gıbı paranoya yaptım yorganın altında aklıma tabut gelse nefesım kesılıyo takıntılı olmakla alakalı bişe sanırım

Leave a comment:

• KASIRGA
    replied
    ölüm korkusu en çabuk yenilebilecek kaygı çeşitidir.ben çok kısa bir süre yaşamıştım. ölüm kadar doğal bir olgunun katı gerçekliği karşısında beynim pek savunma gösteremeden teslim olmuştu.korkunun ne kadar anlamsız olduğunu ele al.sende yeneceksin kolaylıkla.inan çocuk şimdi ölüm en kormadığım şeyler arasında.

Leave a comment:

• 19o3_niL
    replied
    Orjinal yazı sahibi: asalsayı
    ben ölsem de uzulmem ki. depresyondayım. onun etkisi olabilir.

ölünce sen diil... arkadanda bıraktığın sevenlerin üzülüyo zaten.. (= (=

Leave a comment:

• burun
    replied
    Orjinal yazı sahibi: asalsayı
    gecen yolda gidiyoduk arabayla araba çarpmamak için aniden fren tuttu nerdeyse gümmmmm diye carpıyorduk yanımda biri oturuyodu cıglık attı digerleri ayaklarımız titriyor diyorlardı. ben hiç bişi hissetmedim. niye oyle korkuyosunuz ben hiç korkmadım dedim sadece.
    siz çok cesursunuz inanın ben olsam korkudan bayılabilirdim

Leave a comment:

• 19o3_niL
    replied
    Orjinal yazı sahibi: burun View Post
    ölüm soğuktur nereye gidiceni bilemezsin bende çok korkarım ölümden bu anormal bi durum deil kardeşim

illaki herkes korkuyodur... kimsenin ölmek isticeni sanmıyorum... ama benim durumum biraz farklı.. (= dier insanlar bigün ölceklerini bilerek yaşıyolar... bense heran ölcekmiş gibi yaşıyorum.. ://

Leave a comment:

• 19o3_niL
    replied
    sanırım hallettim ((=

Leave a comment:

• burun
    replied
    ölüm soğuktur nereye gidiceni bilemezsin bende çok korkarım ölümden bu anormal bi durum deil kardeşim

Leave a comment:

• HurricaNe ~
    replied
    Orjinal yazı sahibi: 19o3_niL View Post
    bilmem ayarlardan kapalıdır heralde..(= 2 sene önce bi ilaç için üye olmuştum son bi aya kadar girmiyodum fazla o yüzden bakmadım hiç (= şimdi açmaya çalışırım
    Halledebilirsen hallet. Olmazsa ben anlatayım

Leave a comment:

• 19o3_niL
    replied
    Orjinal yazı sahibi: HurricaNe ~ View Post
    Neden özel mesaj atamıyoruz sana?

bilmem ayarlardan kapalıdır heralde..(= 2 sene önce bi ilaç için üye olmuştum son bi aya kadar girmiyodum fazla o yüzden bakmadım hiç (= şimdi açmaya çalışırım

Leave a comment:

İşleniyor...
X