Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal Fobi Grub Konuşması

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal Fobi Grub Konuşması

merhaba arkadaşlar böyle bir şey düşündüm forum kurallarına aykırımı degilmi bilemiyorum ancak bu düşüncemi sizlerlerde paylaşmak istiyorum bir grub kurdum ....................................... bu grubu herkez msn adresine kişi olarak eklese hepimiz buradan grubca konusalım bir birimize destek çıkalım herkez kendi sorununu anlatsın dinliyelim cevap verelim güzel olmazmı forum kurallarına aykırı ise özür diliyorum.
    Last edited by viraj; 01-11-2011, 10:01 AM.
    Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

citos hocam biliyorsunuzki sosyal fobik insanlar içlerine kapanıkdırlar kimseye kolay kolay dertlerini anlatabileceklerini sanmıyorum ama sanal ortamda insan hiç degilse daha rahat davrana biliyor.
    Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Yorum

sadace sosyal fobilermi ekleyebilir....

Yorum

istenmiyorsak eklemeyiz.sorun yok yani.sizler sosyal fobiler olarak hoş sohbetler dilerim....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
          sflilerin mizah anlayısı çok gucludur. o kadar gucludur ki bazen yaptıkları espriyi sadece kenidleri anlarlar. begum seni bekliyoruz. hadi gel.
          asalsayı tşk ederim genede.ama ben sosyol fobi olmadığımdan aranızda yerim yok bunu anladım.bundan sonrada zaten sosyal fobilere yorum yazmam.demekki ben sizleri anlayamıyorum.anlayışsız bi insanım.o yüzden bol muhabbettler....

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
            depresyondasın. aksi halde boyle alıngan olmazdın. alınacak bisey yok cunku. bu gibi durumlarda alınman sadece sana zarar verir. boyle yapmamaya calıs bence.
            seninde dediğin gibi depresyondayım hemde ağır bi depresyon.ben alınmadım.dikkatle okursa arkadaşın teki sadece sosyal fobi dedi.senin soruna karşılık böle bi cvp verilseydi sen genede katılırmıydın.neyse zaten sizin için önemsiz şeyler.ben he alınmışım veya alınmamışım ne farkederki....depresyonda olabilirim ama bunu yüzüme vurmanda gerekmezdi....

Yorum

amanda merak etme gelmiyorum.gelmemde.sizin sohbetinizede grubunuzuda meraklı değilim.bidaha bi laf söylerken düşünerek söyle olurmu.bi arkadaş tavsiyesi sana.....

Yorum

arkadaşlar illaki sosyal fobi şart degilki maksat bir birimizi kırmak olumsuz cevap degil birbirimize destek çıkıp bir nevi düşüncelerimize katkıda bulunmak.

Yorum

çağrılmayan yere davulcu gider

Yorum

bazı kendini bilmezler olumsuz konuşup karşısındakini kırabiliyor bordo38...sanki o soruyu ben ona sordum.şey gibi atladı hemen..hem onun ne haddine o soruya cvp vermek.konuyu açan arkadaşasoruyorum onu ben.aman neyse ya boş insanlar için kendimi hiçte üzümem.sohbet etmişim etmemişim çokda umrunda ya...sanki çok önemli bişey...

Yorum

ya senle hiç uğraşamayacam gerçekten.işine bak sen...

Yorum

Bence artık ikinizde birşey demeyin. Daha fazla kırma ve kırılmanın anlamı yok. Hele hele böyle yanlış anlaşılmalar yüzünden birbirimize daha fazla kötü ve/ya kırıcı sözler söyleyelim...
                        Biliyoruz ki susmak erdemdir..

Yorum

Sosyal fobiyi yenenlerde katılabiliyor mu

Yorum

grup yalan oldu galiba

Yorum

hocam neden böyle yapıyorsunuz katılmak isteyen gelsin orada tartışalım lütfen

Yorum

İşleniyor...
                              X