Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sf li olmadığınız anlar varmı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sf li olmadığınız anlar varmı

bazen bende nadirende olsa yılda bi kaç kere belki sosyal fobik olmadığım günler oluyor. genellikle gece uyuyamamışsam ve erken saatte kalkmışsam oluyor. ama her zaman deil.
    onun dışında her gün bir öncekinin aynısı bildik hikayem.

Artık her zaman sfli değilim, sf benden korksun artık

Yorum

öyle bir zamanı hatırlamıyorum.

Yorum

hacı bupsikiyatri bedene metabolizmaya vuruyor ya. gıda uyku sindirim metabolizmasını etkiliyor falan

bunun tersini yapmak lazım birazda. hiç uyumadan dışarı çıkmak aç karna gezinmek tuvaleti tutuğ beklemek gibi. zorla iletişim kuracaksın olma mı
        benden başka herkes paranoyak

Yorum

aynen bendede yılda 1-2 gün oluyor o gün çok farklı sf siz yaşamak çok farklı hayat çok dha güzel 1 gün bile olsa....
          Umut Edersin, Karamsarlığın Tam İçinde... İhtimalleri Seversin, İmkansızın Olsa Bile.....

Yorum

Evet sfsiz yaşamak ne kadar güzel bir durum, nadir de olsa yaşıyorum.
            Her şey güzel olacak...

Yorum

Şu sıralar benim için bu durum söz konusu değil.Çünkü okadar hayattan koptumki yürürken etrafıma baktıgımda bile gördügüm şey değilde hissettiğim şeyler ön plana geldiği için istemeden de olsa yaşayamıorum bu durumu iyi mi kötü mü siz karar verin

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Ins0L3nT View Post
                Şu sıralar benim için bu durum söz konusu değil.Çünkü okadar hayattan koptumki yürürken etrafıma baktıgımda bile gördügüm şey değilde hissettiğim şeyler ön plana geldiği için istemeden de olsa yaşayamıorum bu durumu iyi mi kötü mü siz karar verin
                Bence iyi değil... : ) Sonuçta içe dalmışsın, farkındalık duygusunun olması lazım.
                Her şey güzel olacak...

Yorum

Evden dışarı çıkmadığım sürece fazla sorun yok

Yorum

Orjinal yazı sahibi: hüseyin View Post
                    Evden dışarı çıkmadığım sürece fazla sorun yok
                    Evde durmak sorunun ta kendisi zaten. Bir sfli neden evde durur, çekindiği için. : )
                    Her şey güzel olacak...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: enerji528 View Post
                      Evde durmak sorunun ta kendisi zaten. Bir sfli neden evde durur, çekindiği için. : )
                      arkadaş yokta denebilir

Yorum

arkadaş yokta denebilir
                        Evet sflinin arkadaş edinmesi çok zor. : (
                        Her şey güzel olacak...

Yorum

Esas bizi bu hale getirenler utanmalı ama kimse sorunu kendinde aramıyor

Yorum

Esas bizi bu hale getirenler utanmalı ama kimse sorunu kendinde aramıyor
                            Evet piyasanın asıl sahibi o yüzsüzler.
                            Her şey güzel olacak...

Yorum

Ben sf'li sayılmam ama toplum içinde özgüvene göre bir sınıflandırma yapılsa, ortanın altında yer alırım. Hareket ederken biri nasıl düşünür diye çekinir ve karşı cinsle de rahat iletişim kuramam. Ama bunları yıkıp geçtiğim bir durum var. Lisede arkadaşlarla boş derste veya beden eğitimi dersinde maç yaptıktan sonra nedense bir rahatlama yaşıyor ve kısa süreliğine çekinmeden ve çok konuşan biri oluyorum. Çok ilginç..
                              Forumda geçenlerde birisi sosyal fobi için spor yapın diye başlık açmıştı, belki de söylemek istediği şey buydu diye düşünüyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X