Duyuru

Collapse
No announcement yet.

ben zeytin çekirdeğine dokunamıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• ben zeytin çekirdeğine dokunamıyorum

dokununcada çok kasılıyorum.. birinin ağızından cıkana dokunamıyorum tiksinti var desem yok... kendiminkini bile dokunamıyorum bazen

Kendi kendini şartlandırma, kötü, pis diye... elini uzatıver, değiver... alışırsın...
    Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eLSa35 View Post
      dokununcada çok kasılıyorum.. birinin ağızından cıkana dokunamıyorum tiksinti var desem yok... kendiminkini bile dokunamıyorum bazen
      takıntı hastalığını andırıyor.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: eLSa35 View Post
        bunu neye bağlıyorsun peki? tiksinti yoksa neyi düşünüyorsun böyle bir şey karşısında...Duyguların nedir?
        "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

hha zeytin çekirdeğine ben de asla dokunmam.hatta peçeteyle almak zorundaysam birkaç peçete kullanırım.bu biraz temizlik takıntısıyla alakalı olabilir.igrenç çünki.kendiminkine bile dokunmam.dokunma boşver bu senden birşey eksiltmez

Yorum

Bende iğrenirdim önceden, başkasının içtiği bardaktan içemezdim mesala, hatta kendi kullandığım bardağı yıkamadan birdaha kullanmazdım. Tavsiyem uzmandan yardım alman, takıntı hastalığı var bence.
            3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

ben hala başkasının kullandığı bardağı kullanmam ve kendiminkini de.bu takıntı değil bence.bu hijyenle alakalı birşey.doğrusu bu.

Yorum

ya nurcan abla bırak ne hijyenii biraz pis ol yaff yıkınmadan içmek olayıysa yok bende almiyimde ama yıkındıktan sonra sorun olmaz bence. olur mu? nurcan abla senin için.
                "Umut olmasına var, sınırsız denecek kadar umut var, ama bizim için değil." Franz Kafka

Yorum

yıkandıktan sonra benim için de mahsuru yok.ama yıkanmadan kendim de içmiş olsam o bardakla tekrar kullanmam

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dtnurcan View Post
                    yıkandıktan sonra benim için de mahsuru yok.ama yıkanmadan kendim de içmiş olsam o bardakla tekrar kullanmam
                    bende aslaa bide bi tabakta iki yemek yiyemem. yani adetleri var bazılarının çorbanı bitiriyorsun ardından makarna koyalar o tabağa onu ben yapamam yapsamda içimde ukte kalır..

Yorum

yalnız değilsin luthe sen de huysuzlardansın benim gibi.bende yemem

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dtnurcan View Post
                        yalnız değilsin luthe sen de huysuzlardansın benim gibi.bende yemem
                        abla okb olayını cok iyi bilirim ama ben okb değilim, fakat gel gör ki adetleri değişik.Ben bir tabakta iki yemeği yiyemem.. onlar nası yiyor anlamıyorum.Sizin ev öyle deil dimi

Yorum

değil.zaten luthe ben nerdeyse tek çorbayla doyuyorum.zaten zor yediğim için aynı tabakta 2. yemek denemem olmaz pek.hem okb olmuşu psikopat olmuşum umurumda değil.dilediğim gibi yaşıyorum valla

Yorum

abi bu ne ya bardak tabak muhabbeti?
                            Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: POZİTİF View Post
                              abi bu ne ya bardak tabak muhabbeti?
                              akşam yaklaşıyor ya, karnınız acıktı galiba?))
                              Mutluluk;paylaşmaktır...

Yorum

İşleniyor...
                              X