Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Taşınıyoruz.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Taşınıyoruz.

Merhaba arkadaşlar öncelikle hepinize iyi günler dilerim ben 17 yaşındayım anksiyete ve sosyal fobi ile savaşıyorum sizelere tanısmak istedigim bir kaç konu var arkadaşlar ben ben düşündüm. sosyal fobiyi yenmek için adım atacagım hem taşınıyoruzda yeni çevre yeni arkadaşlar ancak bir sfli olarak bana ne gibi tavsiyelerde bulanabilirsiniz burada pek arkadaşım olamadı sf yüzünden ama orada öyle olmuyacagım desteklerinize ihtiyacım var.
    Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Orjinal yazı sahibi: diesoclose
    yeni bir mekan her zaman iyidir , ama kendini çok büyük bir beklentiye sokma ... İlişki denilen şey aniden oluşmaz. Doktor tedavini aksatma , ve yeni bir sayfa aç
    yorumuz için teşekkür ediyorum büyük bir beklentide degilim ancak bazı şeylerin muhtemelen degişicek olması beni sevindiriyor
    Ya İslamda yükselirsin, Ya inkarda çürürsün, Yol mezarda bitmiyor, Gittiğinde görürsün.

Yorum

Yenmeyi gerçekten kafaya koymalı ve kalben istemelisin. İstedikten sonra değişimini sen bile tahmin edemezsin.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tek hece View Post
        Yenmeyi gerçekten kafaya koymalı ve kalben istemelisin. İstedikten sonra değişimini sen bile tahmin edemezsin.
        Ümidim bu inşallah arkadaşın oldukdan sonra sosyal fobiyi yenmek zor olmasa gerek

yorumunuz için teşekkür ediyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Bordo38 View Post
          Ümidim bu inşallah arkadaşın oldukdan sonra sosyal fobiyi yenmek zor olmasa gerek
          zaten sorun da bu değil mi? yani arkadaşın olsa sf'yi yenersin belki ama zaten sf olduğu için arkadaş edinemiyor değil misin

yeni bir yer yeni bir şans demek, güzel değerlendireceğini umarım; ama bunun için biraz değişmen gerek. sen aynı olduktan sonra mekan değişikliğinin pek önemi yok. (:

Yorum

Orjinal yazı sahibi: asalsayı
            taşınmayla sfnin bi alakası yok. bunlardan umut uretecegine doktora git.
            Doktor ? yıllarım doktorla geçti be hap kullanmaktan maf oldum

Orjinal yazı sahibi: fincan View Post
            zaten sorun da bu değil mi? yani arkadaşın olsa sf'yi yenersin belki ama zaten sf olduğu için arkadaş edinemiyor değil misin

yeni bir yer yeni bir şans demek, güzel değerlendireceğini umarım; ama bunun için biraz değişmen gerek. sen aynı olduktan sonra mekan değişikliğinin pek önemi yok. (:
            teşekkür ediyorum evet sfnin bence tek sorunu arkadaş arkadaş.. ama bu değişim nasıl olacak paxeranın 40 mgsini kullanıyorum tık yok doktor diyor bununlada yenemezsen yapacak bir şey yok diyor başka doktora gidecegim sanırım
            Last edited by Bordo38; 28-12-2011, 02:00 PM.

Yorum

Yeni bir ortam yeni bir başlangıç olsun senin için.Yeni insanlar.Mutlaka arkadaşların mahallenden olacak diye de birşey yok.Çık dışarı, üstüne git korkularının.Korkma hiçbirşey olmaz.

Yorum

İşleniyor...
              X