Duyuru

Collapse
No announcement yet.

BİTECEK KADAR GÜCÜN VARSA,ÇIKACAK KADAR ÇABANDA VARDIR...

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• BİTECEK KADAR GÜCÜN VARSA,ÇIKACAK KADAR ÇABANDA VARDIR...

HERKESE MERHABA...KRİZLERİN EŞİĞİNDE ÇARE ARAMAK ZORDUR ASLINDA..ZORU BAŞARMANIZDIR SİZDEN İSTENEN,HİSSETMEZKEN KİMSE SİZİN DUVARLARI YUMRUKLADIĞINIZI, HER DAİM MUCİZLELERLE BESLENEN FİKİRLER DUYARSINIZ..KENDİNİZİ ANLAMAK ZORKEN SAHİPSİZ TAVIRLAR VE SİNİR BOZUCU TEKRARLARLA BAŞABAŞASINIZDIR..BİLİNENİN AKSİNE KİMYASALLAR DEĞİLDİR DERDİNİZ,DERDİNİZ BU KOMPLEKS HAYAT İÇİNDE BİRYERLERDE YAŞAM ALANI KİRALAMAK OLABİLİR...AMA DEPOZİTOYUDA YATIRSANIZ SİZİN İÇİN DİĞERLERİ GİBİ İŞLEMEYECEKTİR KURALLAR,YAŞINIZIN ASİLİĞİ DÖNÜP DOLAŞIP SİZİ YİNE EN ZAYIF YERİNİZDEN VURMAK İÇİN RADARLARINI BİLİNENİN AKSİNE AÇIK TUTACAKTIR...ÇOĞU ZAMAN ÇOĞU İNSANIN SORUNU VARDIR AMA NASIL BİR METABOLİZMAYA SAHİPSELER YARA ALMADAN ZAFER KAZANMAYI BİLMİŞLERDİR..SİZİN BU ÇABALARINIZIN GÜCÜ İSE ATOMLARLA OYUNCAK OYNAYARAK MÜTHİŞ BİR ENERJİ ORTAYA ÇIKARAN PSİKOPAT BİR BİLİMADAMINI BİLE ŞAŞIRTACAK GÜÇTEDİR...ANCAK BÜYÜK İHTİMALLE YAPTIĞINIZ BU REAKSİYONA KORUYUCU GÖZLÜKLERLE BAKMAK YERİNE HERŞEYİN YALINLIĞINI TERCİH ETTİĞİNİZ GİBİ ÇIPLAK GÖZLERLE BAKMAK HATASIDIR..İLAÇLARIN BEYNİ OLMADIĞI GİBİ DAVRANIŞLARINIZDA SİZDEN BAŞKA DOKTORU YOKTUR DOKTORUNUZLA HARCADIĞINIZ MESAİLER SADECE AMACA ULAŞMAK İÇİN KULLANILAN ARAÇLARDIR...SONUÇTA BİTECEK KADAR GÜCÜN VARSA,ÇIKACAK KADAR ÇABANDA VARDIR...GÖRÜŞMEK ÜZERE...

Peki ya sürekli çabalayarak bu çabalarının boşa gittiğini görmek ? Ya da sürekli bir adım ileri, iki adım geri kaplumbağa hızıyla yol almak. Peki kaybettiklerin yahut içinde bulunduğun durumun sana kaybettirdikleri ? evet güçlüyüm biliyorum, inanıyorum. Çünkü o çok özendiğim, hayat enerjilerine hayran olduğum insanlar hissettiklerimi değil aylarca sadece 1 gün hissetselerdi ne olurdu acaba merak ediyorum ? Ne kadar dayanabilirlerdi bu duruma ? Yoksa ne olursa olsun yaşama içgüdüsü galip mi gelirdi ? herkes bir şekilde dayanır mı buna ? Sürekli uçurumun kenarında yürümek, her an dengeni kaybedecek ve düşecekmiş gibi hissetmek. ama yürümek, bir şekilde yürümek işte...

Yorum

İşleniyor...
    X