Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sf yüzünden hiç sevgilisi olmamış olanlar var mı

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sf yüzünden hiç sevgilisi olmamış olanlar var mı

...................................
    Last edited by oguz99; 12-10-2012, 08:38 PM.

benim oldu hep baska sehirlerden 1 haftalık :s fln

Yorum

Olsun kardeşim,pes etmeyeceksin,etmemeliyiz...Kız arkadaşı olanlar cennete gitmiyor sonuçta...Ama bizim bir diğer şanssızlığımız da erkeklerin aktif olması gerektiği...Sfli bir kız çok rahat erkek arkadaş bulur,ki buluyor da =) ama gel gelelim hemcinslerim:S Acıyorum hepsine,inan içim gidiyor...kendim de dahil...Lakin yılmayacağız,üniye başladım bu yıl ve farkettim ki insanlar mükemmel değil,hepsinin eksikliği var ve bu bana cesaret verdi,veriyor da...sana da bu tarz şeyler cesaret vermeli...

Git bir erkek kız topluluğuna gir,öğrenciysen...bak ne konuşuluyor...Neden gülüyor bu embesiller.? Göreceksin ki,birçoğu boş muhabbet ve boş insanlar...İşte bu sana cesaret verecek,sen de konuşabileceksin =) Naçizane tavsiyelerim...
      Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: jüliet
        aynen öyle sevgilin olunca ne değişiyorki sanki
        yaani

sf olunca sevgili fobisimi aceba

Eğer sosyal fobiyse bir kişiyle iletişim sağlamış oluyon bu da pek sosyal hayata karışmak gibi olmuyor ...

KuzuZade
        Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade
        BEYNİNİZİ değiştirin , HAYATINIZ değişsin... ( Dr. Daniel G. Amen )
        Psikiyatrik rahatsızlığı olan bu kitabı okusun etkili çözüm bulacaksınız. !

Yorum

ben de forever alone um fakat hiç şikayetçi değilim yaşam biçimim bu.

Yorum

Saçmalamayın lütfen arkadaşlar,sf li biri için basit şeyler değil bunlar,tamam sevgili herşeyi değiştiremez,belki sizin gözünüzde bir hiç,ama sfli için bu büyük bir aşamadır...Bu sebeple takıntı haline getirmiş...gayet normal...
            Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

sf olmasına rağmen sevgilisi olan var mı diye sorsaydın daha normal olurdu

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Anorexia View Post
                ben de forever alone um fakat hiç şikayetçi değilim yaşam biçimim bu.
                "god of loneliness are specific"

KuzuZade
                Derdest etti gönlümü serabınla gelen nazarın, n'ola ki aslına rücu etse suret-i nigarın..BeyZade

Yorum

Orjinal yazı sahibi: BeyZade View Post
                  "god of loneliness are specific"
                  bir de biz sf lilere mahsus
                  sf linin sevgilisi olması level 40 filan benim için)) henüz level 2 deyim.

Yorum

Satrancı tek başına oynamak cok zevkli ama

Yorum

algılama meselesi ...

Aslında şu algımızı bir kontrolümüz altında tutsak dünyada sırtımız yere gelmez - de işte koyvermişiz gidiyoruz nereye gidersek artık

KuzuZade

Yorum

Çoğu kişinin sevgilisi yok mu.? Yuh be kardeşim..! Nerde yaşıyorsunuz siz.? Bizim okulda sevgilisi olmayan insan sayısı çok az gerçekten...Zaten kızların hemen hemen hepsinin var,malum onlarda tipten,paradan,sosyallikten daha çekici şeyler var...en çirkini bile en yakışıklı erkeği tavlamakta çok güçlük çekmiyor...Böyle bir devirdeyiz !

Yorum

Senin durumunda çok kişi var yalnız değilsin, sfni aşınca kız arkadaşın olmayacağı anlamına gelmiyor bu
                          3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: patient
                            hayatıma hiç bir kızı sokmamaya yemin edebilirim (zaten daha öncede giren olmadı)

ama bunun mükafatı çok büyük olmalı , mesela Cenneti hak etmek gibi

Vaayyy neymiş arkadaş, dikkat et ama olurmu narin egon patlayıverecek mazallah dağlara taşlara: )) la havle: )
                            Sussak ölüm, konuşsak intihar...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Sertralin
                              Yok tabii, sen ne kadar çevrende öyle görüyorsan da genelde sevgilisi olan az.

Tamam üstad,büyüksün =)

Yorum

İşleniyor...
                              X