Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal fobi ve kafa titremesi illeti

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal fobi ve kafa titremesi illeti

------------------------------------------
    Last edited by kii__yit; 07-05-2012, 06:45 PM.

Sosyal fobinin sonuçları bunlar,.. Yazdıklarının çoğu sosyal fobideki çoğunda olurç...(kendimden biliyorum)Üniversitenin psikloji ve rehberlik merkez, varsa(çoğu ünide var bildiğim kdryla) randevu alıp tedaviye başlarsan yararı olabilir..
    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: shondes View Post
      Sosyal fobinin sonuçları bunlar,.. Yazdıklarının çoğu sosyal fobideki çoğunda olurç...(kendimden biliyorum)Üniversitenin psikloji ve rehberlik merkez, varsa(çoğu ünide var bildiğim kdryla) randevu alıp tedaviye başlarsan yararı olabilir..
      ---------------------------------------------------------
      Last edited by kii__yit; 07-05-2012, 06:44 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: abuzettin
        ne olursa olsun gözlerini kaçırmamayı denedin mi?Bi dene bakalım tanımadığın birileriyle titresen de sonuna kadar göz teması kur, peşine takılmayacakları kadar tabi ya da sen bilirsin.
        -------------------------------------------------------------
        Last edited by kii__yit; 07-05-2012, 06:45 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
          kafa titremesini ilk defa öğrendim, geçmiş olsun, el titrer bacak titrer, kafa nasıl titrer, kafamı titrettimde çok ilginç ve kötü bir durum
          ----------------------------------------
          Last edited by kii__yit; 07-05-2012, 06:46 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
            sosyal fobi ile o kadar şey okudum, bende fobikim, en belirgin özellik olarak kafa titremesini hatırlamıyorum,
            ----------------------------------------------
            Last edited by kii__yit; 07-05-2012, 06:46 PM.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kii__yit View Post
              umarım değildir ve sosyalfobik değilimdir umarım.S
              kafan titredigi için bu seni sosyal fobik yapıyor olabilirmi?
              ‎"Benim yalnızlığım, insanlarla dolu."

Franz Kafka

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dogu52 View Post
                kafan titredigi için bu seni sosyal fobik yapıyor olabilirmi?
                eef0000000000000000000000000
                Last edited by kii__yit; 07-05-2012, 06:44 PM.

Yorum

Göz teması sorunu bende de var ve malesef muhtemelen sen de sosyal fobiksin...
                  Beni bir gün unutacaksan, bir gün bırakıp gideceksen, boşuna yorma derdi; boş yere mağaramdan çıkarma beni. Alışkanlıklarımı özellikle yalnızlığa alışkanlığımı kaybettirme boşuna. Tedirgin etme beni. Bu sefer geride bir şey bırakmadım. Tasımı tarağımı topladım geldim. Neyim var neyim yoksa ortaya döktüm. Beni bırakırsan sudan çıkmış balığa dönerim.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: kii__yit View Post
                    olabilir .hatta hastalık hastası da olabilirim bi yerde sosyalfobiklerin kafasının titrediğini görüp bilinçaltımın oyununa fda geliyor olabilirm.Çünkü özgüvenim falan var başkalarını takan biri de değilim bi kafa titriyo.bi dk ya gerçekten sorduğun soru başka bi açıdan bakmamı sağladı çok çok saol .d
                    Arkadaşım o yüzden düşünce sistemimizi değiştirmemiz çok önemli terapilerde de bunu öğretiyorlar bize ondan terapiler çok yararlı.

Franz Kafka

Yorum

Terapi almıyorum birz okudum biraz halamdan bişiyler kapdım.Halam rehberlik öğretmenidir.

Franz Kafka

Yorum

Sf sonradan başladıysa kurtulmakta fazla zorluk çekmezseniz.
                        Her şey değişecektir, doğaları budur. Bir gün başarılı, bir gün başarısız olacaksın; bir gün zirvede, bir gün dipte olacaksın. Ama içinde bir şey hep aynı kalacak ve o bir şey senin gerçekliğindir! (Osho)

Yorum

- SOSYAL FOBİ - YARDIMLAŞMA GRUBU

: : AMAÇ : : Sosyal Fobi sorunu yaşayan insanların bir araya gelmesi, deneyim ve sorunlarını paylaşmalarını sağlamak, çözümler üretmek birbirimize yardımcı olmak.

Kendi yalnızlığınızı büyütmeyin, birbirimize destek olalım. Yaşadıklarımızı, kattettiğimiz yolları, kırgınlıklarımızı, korkularımızı, hayattan ne beklediğimizi ve Sosyal Fobi'nin üstesinden nasıl gelebileceğimizi tartışalım.
                          Burası herşeyi paylaşabileceğiniz bir ortam, siz de birşeyler yazarak bir adım atabilirsiniz. İşe yaradığını göreceksiniz.

Grubumuz : http://www.facebook.com/groups/ozgurhayat/ Sohbetler burada yapılmaktadır..

Sayfamız : http://www.facebook.com/sosyalfobiyeson

Yorum

...................................

Yorum

merhaba

Ya bu durum bende de var. Nasil basa cikacagimi bilmiyorum.Arkadastaki durumun aynisini yasiyorum. Bazen insanlarla konusmadigim zamanlarda bile gergin oldugumda kafam titriyor heyecanlandigimda titriyor. Cok kotu bir sey. Bankada is yerinden bir kizla surekli gorusuyorduk. Kiz bana usuyor musun dedi. Hayir dedim neden titriyorsun dedi. Ne diyecegimi bilemedim. Cok utandim.Kiz allahtan anlayisliydi.konuyu fazla uzatmadi. Ondan sonra doktora gitmeye karar verdim. Ilk zamanlarda norolojik bir sey zannediyordum. Bir cok tedavi girisimim oldu ancak bir sonuc elde edemedim. Doktorlar benden MR cekmemi istediler. Fakat bende kapali alan korkusu da var ve MR ye de giremedim. En son olacagi yok Psikologa gittim. Sosyal Fobiksin dedi. Ilac aldim bana bir cok konuda faydasi oldu bu ilacin ancak kafamdaki titreme gecmedi. Ne yapacagimi bilmiyorum.

Yorum

İşleniyor...
                              X