Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Kız arkadaşlarımla buluşunca midem bulanıyor.

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Kız arkadaşlarımla buluşunca midem bulanıyor.

İyi günler biliyorum bir çok kişi bu sıkıntıyı yaşadı.Kız arkadaşlarımla buluşunca genelde midem bulanıyor ama tabi heyecan yaptıklarımla buluşunca midemin bulanmaması için elimden geleni yapmaya çalışıyorum ama nafile artık sosyal hayat denen birşey kalmadı bilgisayardan kamera açarken bile heyecan yapıyorum ve istifra etmekten midem boşalıyor bu olay 3 senedir var bende ve artık tak etti 1.73 boyum var 49 kiloya kadar düştüm.Bu fobiyle savaşmayı öğrenen veya ilaç kullanan birileri yardımcı olabilir mi ?

Çok teşekkürler şimdiden..

dostum doktora git eriyip kabına girceksin yoksa!!

Yorum

Ne doktoruna gitmeliyim hiç bir fikrim yok psikoloğa gitmeyi düşündüm ama onun içinde maddi imkanım yok

Yorum

mutlak bir psikiyatriste gitmeniz gerekli aksi halde böyle giderseniz bu rahatsızlığınız bulimia'ya kadar varacak. benimde miğdem çok hassatır en ufak birşeyde midem bulanırdı. bu sene aldığım ilaç sayesinde miğde bulantısından eser kalmadı. ben bile buna inanamadım. hem böyle giderseniz kız arkadaşınızın yanındada bu durumu yaşadığınızda bayan iğreti olup sizi terkedebilir.
        Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Milaa View Post
          mutlak bir psikiyatriste gitmeniz gerekli aksi halde böyle giderseniz bu rahatsızlığınız bulimia'ya kadar varacak. benimde miğdem çok hassatır en ufak birşeyde midem bulanırdı. bu sene aldığım ilaç sayesinde miğde bulantısından eser kalmadı. ben bile buna inanamadım. hem böyle giderseniz kız arkadaşınızın yanındada bu durumu yaşadığınızda bayan iğreti olup sizi terkedebilir.
          Bende ondan korkuyorum işte. Burasıda küçük biryer inşallah hastanede psikiyatr vardır. Sizin sorununuzu çözen ilacın adı neydi acaba ?

Yorum

Ya sen hastaneye git de hangi bölüme gideceğine doktorlar karar verir.49 kilo pek iyi değil.Hemen bi hastaneye gitmelisin.Geçmiş olsun.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
              Ya sen hastaneye git de hangi bölüme gideceğine doktorlar karar verir.49 kilo pek iyi değil.Hemen bi hastaneye gitmelisin.Geçmiş olsun.
              Teşekkür ederim. Midede bişey kalmıyor ki nedense hep kızlar ile ilgili olunca mide bulanıyor aşırı heyecan gösteriyorum galiba

Yorum

Orjinal yazı sahibi: techx View Post
                Bende ondan korkuyorum işte. Burasıda küçük biryer inşallah hastanede psikiyatr vardır. Sizin sorununuzu çözen ilacın adı neydi acaba ?
                ben panik atak tedavisi görüyordum. o nedenle sizin teşhisinizi doktor koyup ilaç yazması gerekli. bende atak yaşadığım an mide bulantısından çok kötü oluyordum. sizinkide belliki heyecana bağlı birazda belliki beyninizin sizi şartlandırmasındanda dolayı bu sorun o nedenle mutlak psikiyatriste gitmelisiniz.
                Denizdeki damlaları sayın desem sayar mısınız? Canlar damladır, sonunda aynı denize damlayacağız.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: omen
                  Ciddi bi sıkıntı, bulunduğun yerdeki devlet hastanesine git orada da eğer yoksa dr sevk yaptır ama mutlaka git. Ha bir önerim daha var kız arkadaştan kastın normal arkadaş mı yoksa sevgili anlamında mı? Normal bi kız arkadaş durup dudurken heyecanlandırmaz kimseyi, ayrıca görüşme yani madem heyecanlanıyorsun miden bulanıyor gitme o zaman görüşmeye, ayrıca yanlarında mı çıkarıyorsun ?
                  hayır onların yanında cikartmiyorum. Normal bir arkadaş ama onlarla iken sürekli olan bişey değil eski arkadaşlarımla 50 buluşmada 1 kere gibi çünkü onların yanında rahat ediyorum o 1 buluşmada ne oluyorsa bilmiyorum neye heyecan yapıyorum tuvalete koşuyorum çıkartmak için. Ama o arkadaşlarımın yanında tanımadığım başka kız varsa işte orda film kopuyor düşünceler nedense kemiriyor beynimi acaba içten içe gülüyor mu bana şu hale bak saçı başı darmadağın sakallar orman adamı gibi aklından öyle düşünceler geçiyor mu diye merak ediyorum ve o sıkıntı direk mideme vuruyor. Nedense çoğu sevgilimdede bu bulantıyi yaşamadım çünkü çoğunda rahattım saçım kıyafetim ne olursa olsun umurumda olmazdı. Akşama kadar muhteşem gün geçerdi kafelerde,caddelerde ama bu düşünceyi nedense normal kız arkadaşlarımda yapamıyorum çok denedim olmuyor benim durum çok acayip başkalarının sevgilisi yanında midesi bulanır benim normal kız arkadaş yanında bulanıyor

Yorum

Orjinal yazı sahibi: Milaa View Post
                    ben panik atak tedavisi görüyordum. o nedenle sizin teşhisinizi doktor koyup ilaç yazması gerekli. bende atak yaşadığım an mide bulantısından çok kötü oluyordum. sizinkide belliki heyecana bağlı birazda belliki beyninizin sizi şartlandırmasındanda dolayı bu sorun o nedenle mutlak psikiyatriste gitmelisiniz.
                    Evet en iyi psikiyatr çözecek bu işi galiba. Düşününce bendede biraz panik atak var galiba heyecanla beraber vurunca çok kötü yapıyor. Sırf bu yüzden her gün ya erkek arkadaşlarımla çıkıyorum dışarı ya da tek başıma. Peki bu panik atağın sebebi olabilir mi önceden yaşanmış aşırı heyecan vs ?
                    Cevap veren tüm arkadaşlarada çok teşekkürler

Yorum

İşleniyor...
                    X