Duyuru

Collapse
No announcement yet.

biri bana yardım etsin

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• biri bana yardım etsin

Arkadaşlar okul başlayana kadar hiç bi sıkntım yok okul başladıktan sonra esski halime geri döndüm gerçekten sosyal fobi beynimi ele geçirdi okula gidemiyorum korkuyorum şuan cafedeyim insanlardan korkuyorum okuldan korkuyorum off bıktı mya

emin ol herkes senin gibi korkmana yada sıkılmana gerek yok onlar yapıyorsa sende çogu seyı insanları izleyerek neyi yapacagını neyı yapmaman gerektıgını anlıcaksın lise ortamında yapmıcan cok az sey var ama neyse,herkes utanmıyorsa sende utanma!

Yorum

elimde degil ya okulumu deiştircem dedim deiştirmediler vala sıkıldım

Yorum

en iyi yolu bu kacmakta fayda etmez senın ıcın dedgımı yap haytatanda zevk alıcaksın onlara uy ama git madde kullan demıyorum yanlıs anlama sınıf ıcınde onlarla konus yaptıklarını yap birden fazlasıyla konus yanlız kalmıcan buda sneı mutlu edıcfektır

Yorum

Dostum burada benim bir cümlemle düzelecek misin.Buradan mı yardım alacaksın.Seçilmişsin.Bu senin sınavın.Dayanmalı ve savaşmalısın.Birşeyler yapabilsen zaten bu duruma gelene kadar yapardın.Ailevi ve tıbbi yardım alman lazım.Sen seçmedin bunu.Sana hiçbir önerim yok.Çünkü sen zaten herşeyi biliyor ama uygulayamıyorsun.
          Orjinal yazı sahibi: isimsizkral View Post
          Arkadaşlar okul başlayana kadar hiç bi sıkntım yok okul başladıktan sonra esski halime geri döndüm gerçekten sosyal fobi beynimi ele geçirdi okula gidemiyorum korkuyorum şuan cafedeyim insanlardan korkuyorum okuldan korkuyorum off bıktı mya

Yorum

ben okul iyi olsa gidecemde ortamından tut hocasına kadar hiç birşey iyi degil okul başlayana kadar hiç bi sorun yoktu başlamasına 1 gün kla öyle bir kaygı bastıki hemen deiştirin dedim ama olmadı

Yorum

sevmeye çalış okulunu.Herkes her zaman istediği ortamda olamıyor maalesef.Herşeyi sosyal fobiye bağlamaya gerek yok.Bu yaşlarda direnirsen ileride sıkıntı çekmezsin.Okul bitecek sonra başka ortamlara gireceksin.Oralardan da mı kaçmak isteyeceksin? Biraz diren kendini zorla.

Yorum

))) tam beniim gibi biri dostum bende de sosyal fobi var ama çok şükür geçti insanlarla iç içe olmalısın bi zaman sonra o korkuların geçiyor.Ben de okb ve özgüven eksikliği var.Özgüven de okb yüzünden zaten sosyal fobimle ilgili değil.Tatilde aynen bende de hiç bi sorun yoktu okul başladı ve okb geri döndü kabusum depresyon olmasından şüpheleniyorum doktora gitmelisin ben de gidecem bu hafta özelden mesaj atabilirsin

Yorum

durumunu anlayabiliyorum.ben de okula adım attığımda heyecandan ölecek gibi oluyorum.

Yorum

sorun çözldü 2 gndr gidiom okula

Yorum

kardeş sana mesaj atmıştım. insan bi cevap verir. ayıp

Yorum

ben sana msj gönderemiomki hata verior nie önyargılsın bu kadar postta girisi dolu dior
                        Last edited by isimsizkral; 23-09-2012, 06:53 PM.

Yorum

İşleniyor...
                        X