Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sizce sosyofobimiyim ? Lütfen yardimci olun !!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• harangbidam
    adlı üyemiz Sizce sosyofobimiyim ? Lütfen yardimci olun !!! konusunu başlattı

Sizce sosyofobimiyim ? Lütfen yardimci olun !!!

merhaba yaşım 20 ilk başta sorunumdan biraz bahsedeyim evden dışarıda hiç rahat olamıyordum en ufak bir olayda heyecanlanıyordum bir psiko danışmana gittim sorunlarımı anlattım selectra 50 mg verdi 9 ay kadar kullandım çok şükür heyecanım ve sosyal ortamlardaki rahatsızlığım pek kalmadı rahatsızlığımın kalmadığını doktora dedim ilacı kesti ama hala bazı sorunlarım var arkadaşlarım tipimin çok saf göründüğünü başta beni saf sandıklarını ama daha sonra ortama alışınca çok sosyal olduğumu söylediler lisede dersanede falan hep böyle oldu ilk aylar kendi köşemde oturuyor kimseyle konuşmuyorum sonra ortama alışınca espiriler yapıp herkesi eğlendirebiliyorum dostalarım bana eğik yürüdüğümü ve çok çekingen bir görünüşüm olduğunu söylüyorlar hatta bi cafede garsonun biri beni zihinsel engelliye benzetmişti sinirlenip kalkmıştım bu saf görünümümden dolayı insanların hep bana bakıp alay edeceğini düşünmeye başladım bu düşünceden dolayı ortamlardada rahat hareket edememeye başladım üniversiteyede yeni başladım bu ortamdada aynı şeyleri yaşamaktan korkuyorum sizce bu saf görünümümden ve bu takıntılarımdan nasıl kurtulabilirim ?
    Last edited by harangbidam; 03-10-2012, 05:00 PM. Reason: yazım hatası

• shondes
    replied
    sf olabilirsin bence bu durum dvm ediyosa, takıntılardan kurtulmak için terapi alabilirsin, bazı ünilerin psiklojik danışma merkezleri oluyo, varsa ordan ücretsiz terapi alırsın...

Leave a comment:

• HayataTutkun
    replied
    görüntünde değişiklik yaparak tabi

Leave a comment:

İşleniyor...
X