Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sanalda da utanıyormusunuz?

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sanalda da utanıyormusunuz?

Last edited by sf&sf; 17-01-2013, 05:33 AM.

Neden utanıyorsun ki sanalda?
    Komik duruma düşmekten falan mı?
    Sfliler bile sanalda rahattır sanıyordum senin yazını okuyana kadar..

Yorum

Bence kendinizi çok fazla kaptırmışsınız.Yazdıklarınızdan günlük yaşamdada çok utangaç oldugunuz kanaati oluşuyor.İnternette de kendinize farklı bir dünya kurmuşsunuz aynı utangaçlık burayada yansımış bence.Pc ve internet ortamına çok kaptırmamak lazım...
      Geçen sene çok kibirliydim ama bu sene mükemmelim...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sf&sf
        Beni şu an anlayabilecek biri çıkarmı ondan bile emin değilim.
        Birilerinin seni anlayabilmesi için önce kendini iyi analiz edebilmiş olman gerek. Ki sen bile kendini anlayabilmiş değilsin tam olarak..

Kaç yaşındasın, ne zamandır sf var?
        Bi uzmana gittin mi?

Yorum

eğer sanalda da utanıyorsan sana geçmiş olsun dicektim artık onu da dememe gerek yok.Abartma ağa ya.Valla hoşafını çıkardınız ha.Bilgisayardan mı utanıyon, mouce dan mı.Benden utan hadi şimdi.Mahcu ediyim mi seni.Vayy seni seniii, yumurcak, haylaz, haydut seniiiii.Sen ne fenasın sennn
          Orjinal yazı sahibi: sf&sf View Post
          SFli arkadaşlarm... biraz saçma bir soru ama sanalda da forumlarda yazı yazarken yada msnde skypdeda chatleşirken filan utanıyormusunuz?

açıkcası ben uzun uzun takıldığım yerlerde bir yerden sonra utanmaya başlıyorum sanalda bile

ilk kayıt olduğum forumlarda rahat rahat post atıyorum kimseyi tanımazken ama ne zamanki forumda tanınır hale geldiğimde
          bir postu atmak için 50 kere düşünüyorum hatta çoğu zaman vazgeçiyorum atmaktan. Özellklede yazılım işleri gereği yabancı
          forumlara yazdğmda ingilizce beni 10 kat daha fazla zorluyor..

Bıktım artık ben bu meretten yaa

GERÇEK Hayatta normal bir insan olamadık bilgisayar başında geçen bir hayatımız var bari o rahat olsun yaaa kafayı sıyıracağım

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dreamer8 View Post
            eğer sanalda da utanıyorsan sana geçmiş olsun dicektim artık onu da dememe gerek yok.Abartma ağa ya.Valla hoşafını çıkardınız ha.Bilgisayardan mı utanıyon, mouce dan mı.Benden utan hadi şimdi.Mahcu ediyim mi seni.Vayy seni seniii, yumurcak, haylaz, haydut seniiiii.Sen ne fenasın sennn
            Dreamer gitme çocuğun üstüne.

Yorum

nasıl konu açılıyor arkadaslar yardım edinn

Yorum

konu içeriği nerden bakılıyor

Yorum

Yaşadıklarınız normal. Bir SF'li olarak bende yazılarımı bir kaç kez siler, tekrar yazarım. Bunu bir başka forumda da dile getirenler olmuştu. Anormal bir şey yok yani.

Yorum

sfnin ileri boyutlarında olabilir bence bu durum, ertelemeden uzmana gitmende yarar var bence...
                    3 kuruşluk insana 5 kuruşluk değer verirsen 2 kuruşa seni satar.

When you lose small mind, you free your life..

Yorum

İşleniyor...
                    X