Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SF ile savaşa başladım kardeş..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: sf&sf
    bu ne şimdi????? niye böyle bi mesaj atma gereği duydun. uyguladıklarımda bir yanlışmı gördün. biraz daha spesifik olsaydın.

senin son postlarına baktım forumda milletin moralini bozan olumsuz postlar atmaya başlamışsın o yüzden yorumunu ciddiye almıyorum.
    sadece dusuncemi soyluyorum. ben burada insanlari mutlu etmek icin bulunmuyorum. insanlari mutlu edici yorumlar yapmadigim icin suclanmam ise oldukca sacma. gordugumu dusundugumu soyluyorum sadece. hepsibu.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
      aranizdaki savasi sf kazanacak.
      Oranı kaç?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
        Oranı kaç?
        ...sf... 1.01

Yorum

mutlu edici yorumlar yapmadığın için seni suçlayan yok. ama gelipte olumsuz bir yorum yapıyorsun sonrada nedenini söylemiyorsun. işte niye öyle gördün onu açıklaman lazım. uyguladıklarımda bir yanlışmı var, sen sfliydin sfyi kendi yöntemlerinle yendin ama benim yöntemlerim senin yöntemlerinden kötümü? biraz daha belirli ol yorumlarında. aksi halde seni nasıl ciddiye alabilirim
          yazdiklarini okumadim. ssadece sfnin seni yenecegini soyluyorum. butun aciklamam bu.

Yorum

çok iyi başarı tebrik ederim

Yorum

Orjinal yazı sahibi: sosyalhobik24
              tabiki yaşadım,, neler çektim, hele birinde offfffffffffff,,,,

o kadar kötü olmuştumki,, burayada yazmıştım dur bulup atıf yapayım (üşenmeyeceğim senin için ))

29,08,2011 de yazmışım bunu,, sonrası güzel oldu,, sıkma canını mücadeleye devam
              sonra ne oldu ne yaptın da bu kadar değişim oldu? ben merak ettiğimden değil de arkadaşa yol göstermiş olursun :d bilmiyorum o başlığında anlattın mı ama

Yorum

sf&sf sendede konusurken zorlanma oluyormu?ben annemle dahi konusurken zorlanıyorum kelimeleri telaffuz etmekte?belkide benimkisi takıntıdır çünkü lise çağlarımdan beri r leri söyleyemediğimi kafama taktım ve iyice büyüttüm kafamda.

Yorum

sf&sf, merak etme bugünler geçecek, ve örneklere bakılırsa seneye bu zamanlar sultan II. fobik olarak forumda dolaşıyor olacaksın )

Yorum

selam arkadaşlar lustral special 100 mg kullanan varmı aranızda bişey yada tedavisini görmekde olan yada görmüşbitirmiş olan lütfen cvp alabilirmiyim ????

Yorum

haha, sağol fin inş II.hobik olacağım. sende sf yoktu değilmi? bu foruma kaydolma nedenin neydi?
                      sf olacakmışım da kenarından dönmüşüm sanırım ) bi şeyim yok şu an.

Yorum

... sf biran önce II. ol,,
                        emin misin ) bu işleri pek bilmiyorsun galiba

Yorum

II. olmamalı değilmi normal süreçe göre ) engellemeliyim ,, taht benim olmalı
                          sağ olduğun sürece... olmamalı )

Yorum

ben II. olana kadar belki I.si yaşlanır tahttan iner gerçi o zamana bende dede olurum özgüvenli bir dede ne yapabilirse artık
                            şimdi yenisin böyle ılımlı mesajlar veriyorsun, biraz güçlenince iran şah'ıyla anlaşıp isyan çıkaracağını bilmiyoruz sanki! )

Yorum

beni korkutuyorsun ha)) peyderpey kullanacağız tahtı,, vazgeçeğim))
                              23 nisan'da bile verme tahtı )

Yorum

)) aklıma kötü kötü şeyler geliyor ))
                                gelsin zaten, bak hiç sesi de çıkmıyor sinsi sinsi plan yapıyo şimdi )

Yorum

İşleniyor...
                                X