Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SF ile savaşa başladım kardeş..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• fincan
    replied
    sf&sf, merak etme bugünler geçecek, ve örneklere bakılırsa seneye bu zamanlar sultan II. fobik olarak forumda dolaşıyor olacaksın )

Leave a comment:

• Croquersf
    replied
    sf&sf sendede konusurken zorlanma oluyormu?ben annemle dahi konusurken zorlanıyorum kelimeleri telaffuz etmekte?belkide benimkisi takıntıdır çünkü lise çağlarımdan beri r leri söyleyemediğimi kafama taktım ve iyice büyüttüm kafamda.

Leave a comment:

• fincan
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sosyalhobik24
    tabiki yaşadım,, neler çektim, hele birinde offfffffffffff,,,,

o kadar kötü olmuştumki,, burayada yazmıştım dur bulup atıf yapayım (üşenmeyeceğim senin için ))

29,08,2011 de yazmışım bunu,, sonrası güzel oldu,, sıkma canını mücadeleye devam
    sonra ne oldu ne yaptın da bu kadar değişim oldu? ben merak ettiğimden değil de arkadaşa yol göstermiş olursun :d bilmiyorum o başlığında anlattın mı ama

Leave a comment:

• NarKo
    replied
    çok iyi başarı tebrik ederim

Leave a comment:

• schrödingerinkedisi
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sf&sf
    mutlu edici yorumlar yapmadığın için seni suçlayan yok. ama gelipte olumsuz bir yorum yapıyorsun sonrada nedenini söylemiyorsun. işte niye öyle gördün onu açıklaman lazım. uyguladıklarımda bir yanlışmı var, sen sfliydin sfyi kendi yöntemlerinle yendin ama benim yöntemlerim senin yöntemlerinden kötümü? biraz daha belirli ol yorumlarında. aksi halde seni nasıl ciddiye alabilirim
    yazdiklarini okumadim. ssadece sfnin seni yenecegini soyluyorum. butun aciklamam bu.

Leave a comment:

• schrödingerinkedisi
    replied
    Orjinal yazı sahibi: tytoV View Post
    Oranı kaç?
    ...sf... 1.01

Leave a comment:

• tytoV
    replied
    Orjinal yazı sahibi: schrödingerinkedisi View Post
    aranizdaki savasi sf kazanacak.
    Oranı kaç?

Leave a comment:

• schrödingerinkedisi
    replied
    bu ne şimdi????? niye böyle bi mesaj atma gereği duydun. uyguladıklarımda bir yanlışmı gördün. biraz daha spesifik olsaydın.

senin son postlarına baktım forumda milletin moralini bozan olumsuz postlar atmaya başlamışsın o yüzden yorumunu ciddiye almıyorum.
    sadece dusuncemi soyluyorum. ben burada insanlari mutlu etmek icin bulunmuyorum. insanlari mutlu edici yorumlar yapmadigim icin suclanmam ise oldukca sacma. gordugumu dusundugumu soyluyorum sadece. hepsibu.

Leave a comment:

• schrödingerinkedisi
    replied
    aranizdaki savasi sf kazanacak.

Leave a comment:

• kirlicorap
    replied
    şu an'a kadar yaptıklarım hep normal insanların yaptığı şeyler, toplumda yemek, gezmek, ufak tefek muhabbetler, soru sormak vs.. ama yeterli değil. hala tam rahat değilim.

SFyi yenmek ve tam anlamıyla özgüven kazanmak adına çılgınca planlarım var ama bunları yalnız başına uygulamak çok zor görünüyor beni anlayabilecek sfli bi arkadaşm olsaydı gerçek hayatta çok iyi olurdu onunla birlikte yapardık ne yapıyorsak.
    çılgınca planlarını merak ettim dogrusu ?

Leave a comment:

• joseraul
    replied
    Zaten SF yi alana yanında bir iki sorun bedava.

Ankisiyate OKB panic atak depresyon vs

Leave a comment:

• osman_b
    replied
    Bugun 3 kasim.aysenin dogum gunu ve ben onun yaninda degilim.offfff
    Dkk 15 napiosun??? Nasil gidiyor.yeni birileri geldimi foruma??? Banada yazmamissin hic

Leave a comment:

• dkk15
    replied
    Öyle galiba. Neyse düşününce daha kötü oluyor düşünmesem daha iyi

Leave a comment:

• dkk15
    replied
    Yendim gibi. Büyük konuşmıyim ama öyle belirtiler gelince umursamıyorum artık sıkıyor. Depresyonda olduğumda daralıyorum o kadar

Leave a comment:

• dkk15
    replied
    Sf yi yenme konusunda başarılı olacaksınız Böyle devam edin. İlaç kullanmadan da aşılabilir(dile kolay) ama cesaret gerekiyor büyük adım atmak gerekiyor. Korktuğumuz şeyin üstüne gidersek ancak öyle yenebileceğiz hatta yeneceğiz

Leave a comment:

İşleniyor...
X