Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SF ile savaşa başladım kardeş..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• enerji528
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
    yeni tanıştığın insanlarla iletişimde rahatsın,, samimi olduktan sonramı büyü bozuluyor..
    I ı, tanışma faslına hiç giremiyorum, hiç tanımadığım biriyle tartışabilirim ama canayakın sohbet edemem. Aslında demek istediğini anlar gibiyim bir yerlerden tanıdık geliyor.

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Ben toplu ulaşım araçlarına binmekten çekinmem yabancılarla konuşmaktan da fazla çekinmem ama arkadaşlık ilişkilerinde hiçim kimseyle tanışamam. Örneğin işyerinde telefonda iş konuşması yapabilirim ama karşıdaki kişi bir espri yapıp cana yakın davransa hemen elim ayağıma dolaşır. Nasıl iş nasıl sf anlamadım gitti.

Leave a comment:

• enerji528
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sosyalfobik24
    1 yıl önceki başlığıma çok benziyor )) hadi bakalım,, umutluyum senin adına, sosyalleş az bakalım.. gerisi gelir.
    fobik sen nasıl yendin sen de mi bu yollardan geçtin? : )

Leave a comment:

• kirlicorap
    replied
    Arkadasım devam et.ben bugün farklı bir saç modeli denedim mesela sonra kulagımı deldirdim.kalabalıkta baskısların benim üstümde oldugunu düşünüyorum ama kimin ne dediğine aldırmıyorum.kafama göre yasıyorum sosyalfobi için zor seyler bunlar

Leave a comment:

• kirlicorap
    replied
    Dogru yoldasın dostum ama bastan söyleyeyim arada mucadeleyi bırakmak isteyeceksin, sakın vazgeçme böyle devam et her şey düzelecek görürsün

Leave a comment:

• mert77
    replied
    http://www.facebook.com/groups/449211228471096/ herkesi bekliyoruz anksyete sosyal fobi depresyon

Leave a comment:

• Guest's Avatar
    Guest replied
    Azmin elinden hiçbirşey kaçamaz. Durumunla somut olarak mücadele etmen takdire şayan bence. Asla pes etme..

Leave a comment:

İşleniyor...
X