Duyuru

Collapse
No announcement yet.

SF ile savaşa başladım kardeş..

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sf&sf
    adlı üyemiz SF ile savaşa başladım kardeş.. konusunu başlattı

SF ile savaşa başladım kardeş..

konu 31 ekim 2012'de açıldı.

29 ekim 2013 güncelleme:

Veeeeeeeeeeeeee tam bir yıl sonra Sfyi yendim kardeş

%100 olmasa da %70 yendim işte hayatımı hiç bir şekilde kısıtlayamaz bu hastalık artık. Bir çok özgüvenli insanın bile yapamadığı birsürü çılgınca şeyi yapabilmişimdir bu 1 sene içinde. Herşey yavaş yavaş gelişti tabi. Bir zamanlar sanalda yazı yazmaktan bile utanan ben şimdi yaşadığım şehri sallıyorum gün gelir dünyayı da sallarım )))))))

Yeterki isteyin üzerinde durun çalışın, yakında detaylı bir şekilde anlatacağım yaşadıklarımı, hikayemi, neler yaptıklarımı, nasıl yendiğimi, daha doğrusu minimuma indirdiğimi vs vs....
    Last edited by sf&sf; 30-10-2013, 12:38 AM.

• şkrkiz
    replied
    nasıl yendiniz bekliyorum hikayenizi kullanmadğm ilaç kalmadı heyecanımı çarpıntılarımı engeleyemiyorum

Leave a comment:

• ''sosyalhobik24''
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sosyalhobik24
    1 yıl önceki başlığıma çok benziyor )) hadi bakalım,, umutluyum senin adına, sosyalleş az bakalım.. gerisi gelir.
    31.10,2012 de senin için söylemişim bak,,

Leave a comment:

• ''sosyalhobik24''
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sf&sf View Post

%100 olmasa da %70 yendim işte hayatımı hiç bir şekilde kısıtlayamaz bu hastalık artık. Bir çok özgüvenli insanın bile yapamadığı birsürü çılgınca şeyi yapabilmişimdir bu 1 sene içinde. Herşey yavaş yavaş gelişti tabi. Bir zamanlar sanalda yazı yazmaktan bile utanan ben şimdi yaşadığım şehri sallıyorum gün gelir dünyayı da sallarım )))))))

Yeterki isteyin üzerinde durun çalışın, yakında detaylı bir şekilde anlatacağım yaşadıklarımı, hikayemi, neler yaptıklarımı, nasıl yendiğimi, daha doğrusu minimuma indirdiğimi vs vs....

wayyy anammmmmmmmmmmmmmmmmmm sh oldun demek ha ))

not : sende en başında ışık görmüştüm hacı

Leave a comment:

• ozkan.akyurek
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sf&sf View Post
    Bir kişi de tebrik etmemiş layn kimse hatırlamadı mı bu konuyu ya da beni.. Benim de hikayemi anlatasım gelmedi bu yüzden...
    ben konunu anlatmanı bekleyen gizli birisiyim ilk başta tebrik ederim en kısa zamanda anlatmanı bekliyorum

Leave a comment:

• sf&sf
    replied
    Bir kişi de tebrik etmemiş layn kimse hatırlamadı mı bu konuyu ya da beni.. Benim de hikayemi anlatasım gelmedi bu yüzden...

Leave a comment:

• sf&sf
    replied

Leave a comment:

• fincan
    replied
    Orjinal yazı sahibi: sf&sf
    iyi bunada şükür hiç yoktan iyidir. yinede cömert çıktın tahtını paylaşan ilk sultan
    çok profesyonelsin. şükür, hiç yoktan iyidir gibi laflarla mütevazi ve tehlikesiz görünmek, cömert sultan vs. gibi laflara sultan'ı gaza getirmek... ama hiç heveslenme foyanı ortaya çıkarcam her seferinde )

fin idamı haketti onun yerine beni vezir yap vezirliğede razıyım
    di mi hedefe giden yolda ilk engel benim önce beni aradan çıkarman lazım... ama görcez kim aradan çıkıyo hainn )

Leave a comment:

• fincan
    replied
    )) aklıma kötü kötü şeyler geliyor ))
    gelsin zaten, bak hiç sesi de çıkmıyor sinsi sinsi plan yapıyo şimdi )

Leave a comment:

• fincan
    replied
    beni korkutuyorsun ha)) peyderpey kullanacağız tahtı,, vazgeçeğim))
    23 nisan'da bile verme tahtı )

Leave a comment:

• fincan
    replied
    ben II. olana kadar belki I.si yaşlanır tahttan iner gerçi o zamana bende dede olurum özgüvenli bir dede ne yapabilirse artık
    şimdi yenisin böyle ılımlı mesajlar veriyorsun, biraz güçlenince iran şah'ıyla anlaşıp isyan çıkaracağını bilmiyoruz sanki! )

Leave a comment:

• fincan
    replied
    II. olmamalı değilmi normal süreçe göre ) engellemeliyim ,, taht benim olmalı
    sağ olduğun sürece... olmamalı )

Leave a comment:

• fincan
    replied
    ... sf biran önce II. ol,,
    emin misin ) bu işleri pek bilmiyorsun galiba

Leave a comment:

• fincan
    replied
    haha, sağol fin inş II.hobik olacağım. sende sf yoktu değilmi? bu foruma kaydolma nedenin neydi?
    sf olacakmışım da kenarından dönmüşüm sanırım ) bi şeyim yok şu an.

Leave a comment:

• istanbuldan
    replied
    selam arkadaşlar lustral special 100 mg kullanan varmı aranızda bişey yada tedavisini görmekde olan yada görmüşbitirmiş olan lütfen cvp alabilirmiyim ????

Leave a comment:

İşleniyor...
X