Duyuru

Collapse
No announcement yet.

Sosyal fobi ve karşı cinsle ilişkiler

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• Sosyal fobi ve karşı cinsle ilişkiler

Sorum sosyal fobisi olan kullanıcılara.. Karşı cins ile iletişim kurabiliyor musunuz, karşı cinsten arkadaşınız var mı, hiç sevgiliniz oldu mu, aşık olunca ne yaparsınız? Bu konularda yaşadıklarımızı birbirimizle paylaşalım. Ben 22 yaşındayım elime kadın eli değmedi diyebilirim.

Bu forumda sürekli açılan konu.
    Forumda aramalar yap bol miktarda bilgi bulursun.
    Sürekli açılan bir konu ama bir çareside olmayan konu.

Yorum

ben de bayanlarla pek iletişim kuramıyorum.onları pek sevdiğim söylenemez.çoğunu ukala ve şımarık buluyorum.yaşım 33.hiç kız arkadaşım olmadı.hala bekarım.
      Canlıların en akıllısı olarak insanı seçmişler. Ne yazık ki, pislik makinesinden başka bir şey değildir. (Maeterlinck)

Yorum

İnanılmaz çekingenim ama söz konusu karşı cins olduğunda deli cesareti geliyor galiba. Hoşlandığım insana rahat açılabiliyorum nedense. Çok korkuyorum bir yandan ama yine de yapıyorum.
        Live fast, die young, be wild and have fun.

Yorum

SF hastasıyım ama 7 aydır ilaç kullanıyorum. karşı cinsle sf ilacı kulanmadan önce cinsel ilişkiye girdiğim oldu.

ama sevgili konusunda sıkıntılar olabiliyor.

Yorum

Ben gerçekten seviyorsam gidip konuşuyorum ama bedeli de ağır oluyor artık karşı cinsi sevmek istemiyorum evlenmek benim için hayal
            push push. you. can do it!

Yorum

ben 27 yaşındayım daha hiç erkek arkadaşım olmadı.karşı cinsle iletişimde kuramam yüzyüze pek konuşamam zaten normal yani.benim halimde normal yani

Yorum

huma89 boşver milleti sen sanki evlenince nolcak çok mu mutlu olcan hayatınmı kurtulcak milleti boşver yav bakma sen valla.kimse anlamaz senin halinden.bi senle senin gibi olan anlar senin halinden.ben gibi işte..

Yorum

Orjinal yazı sahibi: huma89
                  Zaten guzel birisi degilim bi de sf olunca hic erkek arkadasim olmadi. Bizde görücu usulu ile evlenilir. 24 yasindayim bu yastan kimse istemeye de gelmez büyük ihtimalle. Benim icin sorun degil, zaten istemiyorum ama milletin aciyarak "ay evde kaldi bu" bakislarina nasil katlanicam bilmiyorum.
                  Hiç istemeye gelen olmadı mı seni?
                  ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Bunları düşünme.Kendini geliştirmeye bak,kitap oku,yabancı dil öğren zamanla unutursun

Yorum

Benim durum biraz karisik. Yurtdisindayim ben, burda gelen kimse olmadi. Tr ye gidince oluyo ama son iki yildir gitmiyorum. Zaten biri gelecek diye de ödüm kopuyo. Artik ilk gelene verirler heralde.

erkeklerden korkmanı anlarım, aslıda karşı cinsten korkmak iyidir, abartılı hali kötü.

peki yurtdışında sana arkadaşlık teklifinde bulunan birileri oldu mu?
                      ... ve ruhunun ilhamını dinledi insan. Sonuçlara razı olmak şartı ile istediğini seçmekte ve şeçtiğini yapmakta özgürsün....

Yorum

Bende SF vardı halada biraz var benim hayatım boyunca tek sevgilim oldu onlada yaklaşık 2 yıl felan çıktım tabi onla üniversitede tanıştım tabi sonra beni aldattı neyse burayı es geçiyorum..şimdi şöyle sölim ben sevgilim hani çok cana yakındı sempatikti sıcakkanlıydı hani çekingen bir tip değildi bende aksine öğleydim bir şekilde bi mazimiz oldu sınıfta öyle öyle derken sevgili olduk böylelikle SF biraz attım işte kız arkadaşın olunca başka kızlarlada iletişim halinde oluyorsun doğal olarak onun kız arkadaşı felan oluyor cafede oturuyorsun sohbet ediyorsun bayağı bi arkadaş çevrem olmuştu ben SF arkadaşlar sosyalleşerek attım içimden onuda söyleyeyim size ee tabi aniden sosyalleşmedim üniversiteye ilk başladığım yıl nerdeyse çok az arkadaşım vardı 2.yıl felan yavaş yavaş çevrem oldu sonra kız arkadaşım oldu derken patlama yaptım epey bi çevrem oldu kendime güvenim geldi açıkcası ama şimdi tekrar nüksetmeye başladı tabi okul bitince sosyal çevrede kalmadı sevgilimdende ayrıldım tabi..ama size tavsiyem karşı cinsle iletişim kurmak için çabalayın benim SF yenmemde karşı cinsin çok faydası olmuştu tabi herkesin SF korkusunu içinden atması farklıdır belki ama ben böyle atlattım diyebilirim...
                        Arsız Ayaklar Altında Alın Teri...

Yorum

Orjinal yazı sahibi: AND View Post
                          ben 27 yaşındayım daha hiç erkek arkadaşım olmadı.karşı cinsle iletişimde kuramam yüzyüze pek konuşamam zaten normal yani.benim halimde normal yani
                          çekinmen çok doğal bişe ama kafanda sorun yapma bunu inanki atlatılır bişe sakin ol herseyden önce..

Yorum

O kadar asosyalim ki, zaten nerdeyse hic türk olmayan bi yerde yasiyoruz, bi de cirkin olunca kisaca olmadi yani.

çirkin olduğuna ben inanmıyorum. Her insanın bir albenisi inan bana var. Kendi albenini sen fark edemezsin. Çünkü erkek değilsin. Erkeklerin arayışları farklı farklı, bak şöyle diyeyim sırf utanma tepkisine duygularımı kaptırdığım kızlar oldu

Bir arkadaşım mesela gözlerinden hiç hoşlanmazmış. Sevdiği kız gözlerine gelmiş. Daha neler neler...

Bak sen olumsuz inancınla çekim kuvvetini etkisizleştiriyorsun. Bence neyi inandığını sorgula.
                            Last edited by esintili24; 15-04-2013, 08:40 PM.

Yorum

Biliyorum mutlu olamicam, hayatim iyice kabusa dönecek, ama bi evlense de gitse diye düsünuyolarmis gibi geliyo. Kendimi aileme karsi yük gibi hissediyorum. Keske hic dogmasaydim.
                              bende öyle hissediyorum ama suçlusu biz değiliz doğurmasalardı doğurduklarına göre katlanacaklar boşver onları kendini düşün birazda
                              sonuçta onlar doğurdu seni
                              push push. you. can do it!

Yorum

İşleniyor...
                              X