Duyuru

Collapse
No announcement yet.

hale46 beni bir sen anladın, sende yanlış anladın

Collapse
This topic is closed.
X
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

Orjinal yazı sahibi: hale46
    Orjinal yazı sahibi: elifce
    Orjinal yazı sahibi: hale46
    Orjinal yazı sahibi: margit
    arkadaşlar sizin durumunuz nedir
    onların bir durumu yok..baksana eğlenmek arkadaş bulamayınca buraya takılıyorlar..bırak eğlensinler

kim :?:

ben kendi şahsıma cvplayayım :evil:
    arkadaş bulamama gibi bir durumum yok sadece bu sıtede bile bir çok benı seven deger veren dostum var şuanda bile
    ama ben sıkıntılarımı gundeme getrmekten hoşlanmadığımdan hayatla dalga geçmeye çalışıyorum
    kendi sıkıntını gözünde dağ gibi büyütüp sıkıntısını senın kadar dile getrmeyenleri burada takılıyorlar dıye adlandırıyorsan dıyecek sözum yok sadece
    YAZIK derim :evil:
    bu cevap bana kapak mı olmalıydı :roll: şeeyyy pardon ama olmadı yhaa sıkıntılarını gündeme getirmemek için girdiysen böyle bir siteye ne güzel derim..ama çok daha eğlenceli siteler var duyduğum kadarıyla..burası içinizi daraltmasın diye söylüyorum..sizin pozitif olmanız beni rahatsız etmiyor keyfinize bakın dedim yukarda zaten..benim negatif olmamda sizi rahatsız etmesin mümkünse bu arada sıkıntılarımın boyutuyla ilgili düşüncelerinizi önemsemiyorum..ee nihayetinde tanışmıyoruz..o yüzden ehemmiyeti yok..size hayatla iyi dalga geçmeler..ben bölmeyeyim.YAZIK bana YAZIK..çok fena laf soktunuz bana yhaa ne yazacağımı bilemiyorum :lol: muhtemelen uyuyamam bu gece :P

tamam kardeş tamam kımseyı kırmak rencıde etmek istemıyorum tmmm uğraşma benle cvp yazma bana tmmben yazmayacam

sana iyi negatif düşünmeler Allah yardımcın olsun her ne derdın sıkıntın varsa
    hepimizinde

ben gene yoluma pozıtıf düşünerek devam edeyımde,
    kımseyle dalaşmayı sevmem ugraşamam halim yok benım bu saatten sonrada moralımı bozma bakmayacağım bu başlığa kimsenın moralimi bozmasına izin veremem :idea:
    sana tavsıyem sende moralını kımsenın bozmasına ızın verme
    eyvallah işin rast gele

Yorum

İşleniyor...
    X