Duyuru

Collapse
No announcement yet.

emetofobi

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• emetofobi

................
    Last edited by dertli biri; 22-05-2021, 02:25 PM.
    ''bilirim, gidenlerle ölünmez ama kalanlarla da yaşanmıyor''
    18.12.2012 - 2015
    ©

daha çok hepsi psikolojik olarakmı rahatsızlıkların
    Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
    sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
      mide bulantısı nedense sabahın erken saatlerinde ve geceleyin oluyor, ama midem bulanınca da diğer insanlar gibi rahat şekilde gidip çıkaramıyorum... bu psikolojik ama tetikleyen şey gastrit ve reflü sanırım.
      ilaçlar nasıl geliyo yararı oluyomu gerçi 8 ilaç yararlımı olur zararlımı bilemiyorum
      Hayatta yapabileceğiniz en büyük hata,
      sürekli bir hata daha yapacağımız KORKUSUDUR!

Hayat budur.Onu hissedin , onu yaşayın ve ondan hoşnut kalın .

Yorum

Bende bir dönemler mide bulantıları çekerdim.Gitmediğim doktor kalmamıştı.Birine gittim sinüzit dedi diğerine gittim gastrit dedi.En son bir doktora gittim senin midende problem yok tamamen psikolojik dedi.O gün bugündür ilaç kullanıyorum ve mide bulantılarım geçti gibi.Sadece ilaçları bırakırsam tekrar başlamasından korktuğum için halen kullanmaya devam ediyorum.O mide bulantısı çok illet birşeydir.Otobüste bulanır,sigara içersin bulanır,gezersin bulanır,evde oturursun bulanır.SOnra kurbanlık koyun gibi kusacağın vakti beklemeye başlarsın soğuk terler eşliğinde.Çoğu zamanda kusamazsın zaten öylece bulanır durur.Çok şükür epey hallettim bu hastalığımı.Nüksetmezse iyidir.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: dertli biri
          mide ilaçlarımı aptallık edip bırakmıştım, tekrar başlıyorum... aslında benim kullandığım 2 tane ilacım var (prozac ve atarax) ama baktım ki mide sorun çıkarıyor artık mide ilacımı da alacağım ; bu farenjit denilen hastalık da çıkınca başka ilaçlar da eklendi bu yüzden bayağı sayısı arttı. sinir ilaçlarıma mecburen ara vereceğim bu farenjit geçene kadar...
          sinir ilaçları dediğin antidepresanlar galiba , kesinlikle ara verme , ara verilmez ! kafana göre ilaç içiyorsun dertli yapma lütfen devam et ....
          GİDENE DUR DEMEM ....

Yorum

İşleniyor...
          X