Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobiye inat salatalık turşusu !!!

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sosyal fobiye inat salatalık turşusu !!!

bizim burda cuma günleri meşhur bir pazar kurulur...nefret ediyorum o pazarda insanların birbirini eze eze yürümesini görmekten..sosyal fobiminde etkisiyle orada 5 dk bulunmak istemem...
    Bu gün bi kardeşimle çılgınlık yapana kadar...
    Ordan geçerken canımız salatalık turşusu çekti, hemen aldım. .. eee pazar ortasında yenir mi yenmez mi derken yeter be sosyal fobi falan umrumda değil dedim sarıldım turşuya 5 dk da yarım kilo turşuyu insanların bakışlarına inat bitirdik...o anksiyeteli ben sosyal fobili... turşuyu bitiren çılgın ikili )

En güzelini yapmışsın şuan ilacın etkisiyle miğdem bulandığından canım çekmedi ama

*----Bismillâh her hayrın başıdır. Biz dahi başta ona başlarız. Bil ey nefsim! Şu mübârek kelime İslâm nişanı olduğu gibi, bütün mevcudâtın lisân-ı haliyle vird-i zebânıdır.----*

Yorum

buyutulecek bir sey degil.

Yorum

Böyle böyle yenersiniz işte. Bende ikisi de var. Ama ben artık yenmek istemiyorum.

Yorum

Orjinal yazı sahibi: çıkışkapısı View Post
          Böyle böyle yenersiniz işte. Bende ikisi de var. Ama ben artık yenmek istemiyorum.
          Yenmek istemiyorum derken istemediğinden mi yoksa başaramadığından mı ???

Yorum

Bu nasil birseydir arkadas saat gecenin kaci bende hala uyku yok cene kasilmalarim ve migde bulantim devam ediyorrr offf hakan off ne hallere dustun

*----Bismillâh her hayrın başıdır. Biz dahi başta ona başlarız. Bil ey nefsim! Şu mübârek kelime İslâm nişanı olduğu gibi, bütün mevcudâtın lisân-ı haliyle vird-i zebânıdır.----*

Yorum

dostum ilaçlarıını kullanmıyomusun ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: longines View Post
                dostum ilaçlarıını kullanmıyomusun ?
                ilacımı kullanıyorum kardeşim yarım yarım yutuyordum bugun tam yuttum doktor bı hafta yarım yut sonnra tam yut demıstı doldu bır hafta ama ıyıyım sımdı

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emilyyy View Post
                  bizim burda cuma günleri meşhur bir pazar kurulur...nefret ediyorum o pazarda insanların birbirini eze eze yürümesini görmekten..sosyal fobiminde etkisiyle orada 5 dk bulunmak istemem...
                  Bu gün bi kardeşimle çılgınlık yapana kadar...
                  Ordan geçerken canımız salatalık turşusu çekti, hemen aldım. .. eee pazar ortasında yenir mi yenmez mi derken yeter be sosyal fobi falan umrumda değil dedim sarıldım turşuya 5 dk da yarım kilo turşuyu insanların bakışlarına inat bitirdik...o anksiyeteli ben sosyal fobili... turşuyu bitiren çılgın ikili )

ilk önce ne yapıyosun böyle oluyorduk sonra baktık hem turşular güzel hem kimse umrumuzda değil bu akşamda tatlı mı yesek abla ya

Yorum

Orjinal yazı sahibi: cadıı View Post
                    ilk önce ne yapıyosun böyle oluyorduk sonra baktık hem turşular güzel hem kimse umrumuzda değil bu akşamda tatlı mı yesek abla ya
                    tabikide yeriz bebeğim... ağlasın gebze sokakları )

Yorum

sosyal fobililer mutlaka denemeli

Yorum

bir de şunu deneyin: elbisenizde kocaman bir leke ama göze çarpan bişey böyle.
                        o anda sf nasıl kalmıyor bak!

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 'ahenk' View Post
                          bir de şunu deneyin: elbisenizde kocaman bir leke ama göze çarpan bişey böyle.
                          o anda sf nasıl kalmıyor bak!
                          düşündümde bu başka bir durum yaa...ona nasıl katlanılabilirki ?

Yorum

Orjinal yazı sahibi: emilyyy View Post
                            düşündümde bu başka bir durum yaa...ona nasıl katlanılabilirki ?
                            önce katlanılmaz geliyor, dibe vuruyorsun. sonra garip bişey oluyor sana.
                            mucizevi birşey iddia ediyorum

Yorum

Orjinal yazı sahibi: 'ahenk' View Post
                              önce katlanılmaz geliyor, dibe vuruyorsun. sonra garip bişey oluyor sana.
                              mucizevi birşey iddia ediyorum
                              bu arada ahenk sen bayan mısın ... bir bayandan bu konuşmayı beklemiyorum

Yorum

İşleniyor...
                              X