Duyuru

Collapse
No announcement yet.

sosyal fobi ev ödevleri

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• sosyal fobi ev ödevleri

arkadaşlar sosyal fobi tedavide ilerleyebilmek için uygulanabilecek ev ödevleri tavsiyesi olan varmı? yada o şekilde bir başlık ne bilim bir makale.
    savaşmak istiyorum ama somut olarak başlayacak bir sey bulamıyorum.

ayna karşında karşında insan varmış gibi konuş belli bir yüz ifadesi mimikler istediğin şekilde belirle ne diyeceğini nasıl davranacasğını sürekli evde pratik yap ben ne derim o ne der gibi

Yorum

ayna karşısında değilde düşüncemde bunu yapmaya çalışıyorum ama hep bi süre sonra davranış eski halini alıyor.

Yorum

ayna karşısında yap

Yorum

peki denicem. eğer sende sf liysen ve denediysen gerçekten az da olsa işe yaradımı?

Yorum

benim ne olduğum belli değil onu karıştırmayalım şimdi.ama ben denemedim çünkü üşengecim ama okuduğum ve duyduğuma göre iyi bişey

Yorum

bi arkadaş bi forumda
              çok güzel özetlemişti aslında
              1 )öfkelenin,
              2)kendinizi hiç gibi hissedin dibe vurun
              demişti çok mantıklı belki dibe vurursam zeminden destek alırız

Yorum

hiçbiri işe yaramıyor. en azından bende ise yaramadı.

Yorum

bence kriz anındaki fizyolojik etkiler buna engel olan sey oo sebepten hiç bi şekilde ne kadar çalışırsak çalışalımm bu etkiler bizleri ketliyo malesef. keşke işe yaradığını soyleyenler sf yi yendiğini soyleyenlerle kaderimiz aynı olabilse.
                  sürekli kendime karşı içimde buyuyen bir ofke var. napıcam bilemiyorum. bu hayatı bu sekilde yasamak hiç zevk vermiyor.

Yorum

ben sf li değilim ama bence ev ödevi olmaz sf de dışarda olur biter herşey.
                    aynı zamanda bence sf den kurtulmanın tek yolu omrun boyunca istediğin karakteri bi tiyatrocu gibi sahneleyebilmelisi belki o zamn o rol ustune yapışır ancak.

Yorum

İşleniyor...
                    X