Duyuru

Collapse
No announcement yet.

o sf liyi arıyorum

Collapse
X
  • Filtrele
  • Zaman
  • Göster
Clear All
new posts

• o sf liyi arıyorum

arkadaşlar şunu sormak istiyorum bende bir sosyal fobiliyim ve bende dışavurumu öfkemi hep gizlemek, öfkelenememek, kendimden üstün gördüğüm biri yanında konuşamamak üstüne birde saçma sapan herşeye gülmek.
    butun bunlar birleşince çok yumuşak kimseyi kırmayan ama hep başkalarının en iyi arkadaş sıralamasında birinci bir karakter oluyorum.

acaba sf li olupta öfkesini belli edebilen ve strese girmedikce cool takılabilen bir sf li var mı?

sen kaç yaşındasın ?

Yorum

27 yasındayım.
      aslında 1-2 sene öncesine kadar sf li olarak görmüyodum kendimi ama sonradan farkettim ve doktora gittim ki bu sürekli melek gibi olan haimin altında sf seytanı yatıyormus.

Yorum

takıntı var mı?

Yorum

takıntım yok yani okb sınıfına giricek bi takıntım yok

Yorum

insanlara takıyor olabilirsin bu okb sınıfına girmez ama vardır nette herşey yazmıyor bunu bilelim

Yorum

sflilerin tipik ozelligi kimseyi kıramayan ofkesini gosteremeyen kendinden once karsısındakini dusunen olmaktır.

Yorum

bende oyle insanlar oldufgunu dusunuyorum genel olarak. ve bir sf liyi diğerlerini gözündede değerizleştiren tam da bu bence.
                en çok bu engelleri kırabilmeyi isterdim.

Yorum

Ben öfkelenince burcum gereğimidir bilmiyorum akrep burcuyum, gözlerimle insanlara belli ediyorum duygularımı ama hep sevilen efendi iyi huylu biriyim... zor patlarım ama patlarım yani.. sosyal fobininde en dibindeyim sizdeki durumu bilemiyorum ne seviyedesiniz bende böyle tezahür ediyor bu durum .

Yorum

Benim oyle oluyor, anksiyetenin hafifledigi zamanlarda gayet rahat oluyorum.
                    Çalışmadan,yorulmadan,öğrenmeden rahat yaşama yollarını aramayı itiyat haline getirmiş milletler evvela haysiyetlerini,sonra hürriyetlerini ve daha sonra istiklallerini kaybetmeye mahkumdur.
                    Mustafa Kemal ATATÜRK
                    Asperger bir kız arkadaşım olsun isterdim,
                    kalk gidiyoruz dediğimde nereye diye sormayan,
                    karavanımın hanımı olan

01101110011110100111010000100000011110010110100101 1100100110110101101001011000100110010101110011

Yorum

İşleniyor...
                    X